Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.

16.02.2017

Глибока локальна очищення стічних вод

Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.

 • Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.

Установки Traidenis — гарантія якості

Компанія «Лад Актив» більше 10 років займається постачаннями і впровадженням обладнання для очищення стічних вод. Один з провідних європейських виробників у цьому сегменті — компанія Traidenis (Литва), продукцію якої ми представляємо на ринку Російської Федерації.

При виробництві устаткування «Трайдянис» використовуються новітні світові досягнення у сфері екологічної техніки і постійно удосконалювані технології.

 • Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.

  Станції глибокої локальної очистки: ефективно, екологічно, надійно

  Ми пропонуємо продукцію, відповідну вимогам російського законодавства до методів і технологій очищення стоків, санітарно-гігієнічним та екологічним нормам, що підтверджується необхідними ліцензіями та сертифікатами.

  Обладнання проводиться з сучасного композитного матеріалу — армованого склопластику, який володіє багатьма перевагами:

  • Довговічність — гарантована стабільна робота систем протягом декількох десятиліть.
  • Надійність — по міцності склопластик перевершує поліетилен і поліпропілен, не схильний до гниття, дії атмосферних факторів і агресивних середовищ.
  • Невелика маса — знижує вартість доставки, спрощує монтаж систем.
  • Економічність — вартість установок на порядок нижче аналогічного металевого або ж/б обладнання.
 • Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.

  Комплексні послуги з впровадження очисного обладнання

  Наша компанія здійснює роботи повного циклу, в які входить підбір, проектування, монтаж установок з очищення стічних вод та їх післягарантійне обслуговування. Також ми гарантуємо кваліфіковану консультаційну підтримку на всіх етапах співпраці.

  Обладнання Traidenis (у тому числі фільтри та інші комплектуючі установок для очищення стічних вод) успішно довела свою працездатність в російських кліматичних умовах. Такі системи працюють як у Росії, Прибалтиці та Білорусі, так і в Кувейті та Молдові.

  Переваги «Лад Актив»

  Лад Актив, Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області.
  Автономна каналізація в Санкт-Петербурзі — одна із вимог сучасності, завданням якого є створення комфортних міських умов проживання в заміських будинках або дачах. Установки для безперебійної біологічної очистки стічних вод не потребують втручання людини, прості у використанні та забезпечують високий ступінь очищення стічних вод.

  Принцип роботи

  Якщо в минулому багато прагнули купити септик в Санкт-Петербурзі, то сьогодні пріоритетним методом вважається аеробна біологічна очистка стічних вод. Цей недорогий і ефективний спосіб дозволяє без обмежень користуватися душовою, туалетом і ванною, пральної і посудомийної машиною без ризику забруднення неочищеними стоками навколишнього середовища.

  Біологічний спосіб очищення стоків заснований на здатності мікроорганізмів (активного мулу) споживати і розщеплювати органічні сполуки. Для прискорення цього процесу використовується аерація, що дозволяє досягти високої міри очищення води, завдяки чому вона може використовуватися для поливу, накопичуватися в резервуарах або утилізуватися в грунт.

  Переваги систем автономної каналізації від компанії «Лад Актив»

  Компактні розміри і естетичний зовнішній вигляд.

  Очищена вода прозора, не має неприємного запаху.

  Безшумність роботи і мінімальні енерговитрати.

  Короткий опис статті: дозвіл на будівництво приватного будинку 2016 ТОВ«Лад Актив» офіційний представник компанії Traidenis. Проектування та монтаж очисних споруд будинків і селищ. Великий досвід реалізації проектів з водоочищення в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. купити септик санкт-петербург, автономна каналізація приватного будинку спб, автономна каналізація санкт-петербург

  Джерело: Строй Актив — Автономна каналізація для приватного будинку в СПБ і області. Купити септик Санкт-Петербург. Монтаж септиків.

 • Також ви можете прочитати