Лад Технагляд, будівельний контроль, технічний нагляд, контроль якості будівництва

16.02.2017

на будівельний сезон 2016 року:

Антикризова Пропозиція для Замовників з обмеженим бюджетом:

2. Квартири, Пентхауси, Таунхауси

* При одночасному будівництві двох і більше котеджів в одному населеному пункті — на будівельний контроль (технічний нагляд) діють знижки від 10%.

Наш гонорар — лише частина зекономлених для Вас коштів. На всі види послуг укладається типовий Договір.

В повний перелік наших послуг входить:

Пошук та залучення підрядної організації для будівництва заміського будинку або ремонту квартири в Москві, включаючи роботи з організації тендеру.

 • Залучення організацій, що спеціалізуються на геологічних вишукуваннях ділянки під будівництво будинку та геодезичної «посадки» будинки на місцевості.

 • Підбір проектної організації або окремих фахівців: архітекторів, дизайнерів і конструкторів, що володіють професійними навичками.

 • Перевірка складеного підрядником кошторисної документації, аналіз розцінок вартості робіт і будівельних матеріалів, підрахунок заявлених обсягів робіт.

 • Контроль взаєморозрахунків між підрядником і замовником. Складання зведених таблиць для аналізу фактично виконаних обсягів робіт і застосованих будівельних матеріалів підрядником з графіком платежів Замовника.

 • Контроль за дотриманням технології та якості виконуваних будівельних та оздоблювальних робіт. Оформлення висновків за фактами виявлених шлюбу і видача рекомендацій щодо його усунення.

 • Контроль вартості та кількості заявленого підрядником матеріалу, перевірка відповідності застосовуваних матеріалів, і наявність на них сертифікатів якості.

 • Допомога у вирішенні складних (нестандартних) інженерних та технічних питань, що виникають при будівництві будинку або ремонту квартири.

 • Приймання окремих видів (етапів) робіт, контроль ведення і оформлення підрядником технічної документації об’єкта будівництва (журнал виробництва робіт, проміжні акти і акти прихованих робіт).

 • Підбір і комплектації об’єкта будівельними та оздоблювальними матеріалами, що відповідають сучасним вимогам.

 • Звертайтеся до нас, і інженери будівельного контролютехнічного нагляду компанії «Лад Технагляд» проконсультують по всіх питаннях, які Вас технічних питань. Ми знаємо, як заощадити ваші гроші та час!

  Короткий опис статті: кошторис на будівництво приватного будинку Компанія «Строй Технагляд» здійснює будівельний контроль, технічний нагляд — технагляд за будівництвом і ремонтом, проводить експертизу якості будівельно-монтажних робіт, проектно-кошторисної документації, проводить обстеження об’єктів нерухомості та окремих елементів конструкцій Будівельний контроль, технагляд, технічний нагляд, контроль якості, складання кошторисів, будівельні послуги, послуги в будівництві, замовник, забудовник в будівництві, інвестиції в будівництво, будівництво, будівництво, проект

  Джерело: Строй Технагляд — будівельний контроль, технічний нагляд, контроль якості будівництва і ремонту — Головна

  Також ви можете прочитати