Літній душ для дачі . Саморобки своїми руками, зроби сам

16.09.2015

Літній душ для дачі

Літній душ для дачі . Саморобки своїми руками, зроби сам
Розділ: Присадибне господарство

Літній душ для дачі . Саморобки своїми руками, зроби сам

Він зараховується до найбільш необхідним господарським будівлям, тим більше у разі коли поруч відсутня водойма. І навіть якщо недалеко є річка або озеро, все одно без річного душа на дачі не обійтися, так як в весняне час або восени зовсім не всякий наважиться на прохолодне купання у воді.

найпростіше це побудувати просту душову кабінку з однієї бочки і кілька дощок. Не погана ідея, але великий мінус в тому що вона може служити літнім душем тільки в теплу погоду. А ми знаходимося на дачі з травня по жовтень, і у весняний і осінній час нам теж хочеться митися як і теплою пору року. Далі umeltsi.ru спробують пояснити, як зробити літній душ для дачі капітальним чином.

Перш ніж почати роботу треба визначиться з місцем, де буде стояти ваш майбутній душ. Багато хто шукає місце, щоб воно було добре продувається. Це робити не можна. Тому що вітер здатен охолоджувати всі бажання скупатися. Шукаємо тихе неветряное місце. І ще ваше місце повинно бути сонячним, для того, щоб вода як слід нагрівалася. Ще одна порада, місце повинно бути на невеликому підвищенні, для того щоб був відмінний стік води з кабіни.

Тепер розповімо детально про відвід води. Відводити прямо в город не радимо, тому що ви будете використовувати воду у великих кількостях, і дуже ризикуєте перезаливати город та й до то го ж вода буде мильній. Далі робимо септик дренаж під вашу душову. Тільки не під самою кабінкою, а трохи далі. Це необхідно для того, що б не було вологи поруч, так як зволожуючи грунт конструкція буде нестійкою. Ну і ще мінус в тому, що якщо вчасно не просушити кабінку з’являтися запахи гнилі і затхлості. Так що ми робимо тільки стік води під душовою кабінкою, а трохи подалі – дренаж, септик .

Далі необхідно зробити стік з допомогою товстої плівки, яка покладена на поверхню з невеликим ухилом. Якщо у вас немає бажання робити ухил з плівки то це не проблема, можна просто підлогу забетонувати, для міцності і цілісності, стяжку потрібно армувати металевою сіткою.

Саму душову кабіну можна зробити з дерева. Щоб душова кабінка була стійка потрібно поставити її на пальовий фундамент. Це необхідно для того, щоб при першому пориві вітру не був перевернутий душ. Для фундаменту потрібно зробити наступне, закопати труби на два метри в землю. Труби можна взяти БУ – вийде трохи дешевше. Зверху кріпимо каркас з бруса. Тепер каркас обшивають деревом. Дерево потрібно добре обробити спец. розчинами і антисептиками. які запобіжать псування і старіння. Ще потрібно із спеціальної вологостійкої фанери зробити зовнішню обшивку душа .

Щоб в душі було тепло, робимо тепло – та пароізоляцію (у цьому вам допоможе пінополістирол). Тепер внутрішню сторону потрібно обшити цим матеріалом з допомогою степлера. Тепер ви можете зайнятися внутрішнім інтер’єром душової кабіни.

Креслення душа для дачі виготовлені умільцями

Літній душ для дачі . Саморобки своїми руками, зроби сам

Короткий опис статті: душова кабіна для дачі Літній душ своїми руками для дачі зробити, літній душ, місце, душ, Тепер, Далі, дачний літній душ, буде необхідно, душову, робимо, дренаж, допомогою, тепло, кабінкою, септик, город, поруч, мінус, плівки

Джерело: Літній душ для дачі » Саморобки своїми руками — зроби сам

Також ви можете прочитати