Ліцензія на електромонтажні роботи

16.09.2015

Ліцензія на електромонтажні роботи

5 серпня 2012, переглядів: 13586, Розділ: Документи

Ліцензія на електромонтажні роботи
не Можна не сказати того, що раніше ліцензія на електромонтажні роботи була суровейшей необхідністю і обійтися без цього не можна було абсолютно ніяк. Природно, отримати ліцензію на електромонтажні роботи було далеко не завжди легко, та і вартість ліцензії на електромонтажні роботи була вельми накручена, так вже у нас все в країні робиться.

Але нині, згідно з новим законом, прийнятим ще другого липня 2005 року, ліцензія на проведення електромонтажних робіт не потрібна. Про це знає далеко не кожен, тому варто поговорити на цю тему докладніше.

Цей закон говорить, що з першого січня десятого року, всі електромонтажні роботи більше не належать до того виду діяльності, який підлягає ліцензуванню. відповідно, ліцензія на електромонтажні роботи більше не потрібна, а процес видачі нових ліцензій, так само як і продовження старих були припинені ще в листопаді восьмого і березні дев’ятого року відповідно.

Після втрати актуальності питання про те, як отримати ліцензію на електромонтажні роботи. дуже багато організацій замінили звичну ліцензію атестатом компетентності. Це дозвільний документ, який можна отримувати абсолютно добровільно. Ліцензія на проведення електромонтажних робіт повністю вытеснилась атестатом компетентності, який потрібен для підтвердження кваліфікації компанії, яка надає відповідні послуги. Такого роду папір просто вказує на рівень професійної підготовки, а також відображає загальну серйозність ставлення керівників до питань якісного рівня послуг, які надає та чи інша компанія.

Ліцензія на електромонтажні роботи була певною проблемною частиною для компаній, і частенько уповільнювала їх розвиток, в той час, як атестат компетентності виявився вагомим плюсом не тільки для продаваності послуг. Варто зазначити, що наявність атестата — це відчутний плюс для компанії, яка приймає участь в тендерах та конкурсах.

Ліцензія на електромонтажні роботи, природно, не давала таких переваг. До речі, атестат компетентності може отримати абсолютно будь-які за формою власності компанія.

До теперішнього моменту, законодавство визначило, що обов’язковою умовою для роботи будь-якої організації в будівельній сфері (природно, туди включені элетромонтажные роботи) є наявність спеціальних будівельних допусків. Мова йде про те, що компанії, які раніше отримували ліцензії, нині повинні об’єднатися для отримання статусу саморегулівних організацій.

У підсумку, з першого січня десятого року, будь-яка організація може так чи інакше здійснювати свою діяльність тільки якщо вступила в СРО і отримала відповідні СРО-допуски.

Це вимога нині поширене в основному, на участь у капітальному будівництві. А точніше, на ті види робіт, які дійсно справляють відчутний вплив на безпеку об’єктів, що зводяться.

Ліцензія на проведення електромонтажних робіт змінилася куди як більш практичним і безпечним заходом.

Короткий опис статті: ліцензія електромонтажні роботи Документи, бланки, зразки, декларації необхідні для ведення, реєстрації ІП, ТОВ, ВАТ ліцензія на електромонтажні роботи, отримати ліцензію на електромонтажні роботи, ліцензія на проведення електромонтажних робіт

Джерело: Ліцензія на електромонтажні роботи

Також ви можете прочитати