Мідні заклепки (упаковка 500 штук)

23.07.2015

Заклепки мідні і алюмінієві

Якщо для кріплення покрівельного матеріалу до елементів конструкції використовуються саморізи для кріплення ізоляційних і вітрозахисних матеріалів — цвяхи, то для скріплення (нероз’ємного) листових матеріалів використовуються заклепки. Даний вид кріплення забезпечує високу міцність з’єднання, вельми актуальну для покрівельних робіт.

Ми пропонуємо:

  • витяжні Заклепки мідні.
  • витяжні Заклепки алюмінієві.

Продукція представлена в широкому розмірному ряду і ціновому діапазоні. Товар вимірюється поштучно. Вартість вказана за 500 шт. Немає необхідності підраховувати вагові параметри і робити перерахунок в цілях отримання показника кількості.

Витяжні заклепки: типи

Витяжна заклепка — кріпильний елемент, що забезпечує надійне з’єднання двох і більше аркушів, зокрема великих розмірів. Головною перевагою даного виду кріплення є те, що до нього не потрібно доступ з обох сторін. Для забезпечення повної схоронності (відсутність змін структури, форми, температури) скріплюються матеріалів, витяжні заклепки — оптимальний варіант. Вони дозволяють з’єднувати метали без застосування зварювання.

Будова витяжної заклепки просто: гільза, стрижень. Вони можуть бути виготовлені з різних металів, але в основному застосовують заклепки:

— алюмінієві,

— мідні,

— сталеві.

Мідні заклепки (упаковка 500 штук)

Також витяжні заклепки розрізняються типом бортика. Це:

  • З широким бортом.
  • Зі стандартним бортом.
  • З потайним бортом.

Заклепка з потайною головкою застосовується в тих випадках, коли необхідно забезпечити гладке з’єднання деталей. На поверхні матеріалу не залишається нерівностей.

Для скріплення крихких або м’яких матеріалів застосовуються спеціальні витяжні заклепки. Продукція сертифікована, відповідає міжнародному стандарту DIN.

Короткий опис статті: мідні заклепки Витяжні заклепки мідні, алюмінієві від Cuppro — гарантія якості згідно стандарту DIN (міжнародному). мідні заклепки, витяжні заклепки

Джерело: Мідні заклепки (упаковка 500 штук)

Також ви можете прочитати