Найкрасивіші будинки в світі, 12 шедеврів. Фото інтерєрів і дизайнерських рішень красивих будинків.

13.08.2015

Найкрасивіші будинки в світі – ТОП 12

30-4

Архітектори не перестають дивувати нас, створюючи найкрасивіші будинки в світі. Будинки розташовані в дуже мальовничих місцевостях, а дизайн інтер’єрів цих будинків вражає і захоплює своєю пишністю.

Фантазія архітекторів дивує, а від перегляду фотографій цих творів мистецтва отримуєш справжню насолоду.

найкрасивіші будинки світу — фото цих будинків можуть стати ідеєю для втілення мрії вашого будинку.

Можливо, подивившись фотографії найкрасивіших будинків світу, ви захочете побудувати щось подібне.

Перший шедевр красивий будинок на Майамі-Біч

Починаємо наш екскурс з прекрасною Вілли, розташованої в містечку Майамі-Біч, США, штат Флорида. Villa Valentina можна орендувати. Всі бажаючі можуть провести в цьому райському місці романтичний уїк енд. Доба проживання на Villa Valentina обійдуться приблизно в 9 тис. доларів, ціна може бути нижче або вище, залежно від сезону. На віллі є 6 спальних з неповторними казковими ванними. Потопає в зелені вілла з білосніжним інтер’єром, панорамним видом на блакитне море і блакитне небо — хіба це не райський куточок?

найкрасивіші будинки світу, ще фото цього красивого будинку дивись тут

Будинок від фірми Guz Architects другий в списку найкрасивіших будинків в світі

Завдяки екзотичному проекту, виконаному архітекторами фірми Guz Architects, з’явився красивий будинок. Ультрасучасна вілла Fish House знаходиться в Сінгапурі настільки гармонійно вписується в навколишній природний ландшафт, що залишається тільки дивуватися геніальної ідеї її творця. Крім красивого дизайну інтер’єру, будинок оснащений сучасними технологіями, які дозволяють комфортно перебувати в будинку, не дивлячись на спеку. Саме містечко, де розташована ця вілла відрізняється спокоєм, а красива природа може проглядатися практично з будь-якої точки будинку, завдяки скляних стінах. Велика кількість денного світла, вид на навколишнє зелень і море, розкішний басейн, все це переваги Fish House.

найкрасивіші будинки світу, подивися ще фото вілли Fish House.

найкрасивіші будинки світу — третій шедевр:

Не менш цікавий проект, створений тією ж фірмою Guz Architects, втілений в життя в Сінгапурі. Цікаве дизайнерське рішення — зелений будинок сади на дахах. Завдяки цьому, створюється враження, що кожен поверх цієї вілли це окремий гарний будинок, що знаходиться в саду. Зелена дах і незвичайний басейн особливості цього красивого будинку.

найкрасивіші будинки світу, ще фото цього красивого будинку

Вілла Jewel of Kahana одна з найкрасивіших будинків в світі:

Завдяки архітекторам, фірми ArriLeCron з’явилася красива вілла Jewel of Kahana розташована на березі океану — Гавайські острови. З вітальні відкривається чудовий вид на сади і океан. 7 розкішних спалень з ванними, більше нагадують міні-СПА. Фото інтер’єрів кімнат просто заворожує, здається в кожен куточок будинку проникає природа. Водоспад у басейн, більярд, спорт-бар, гараж на 3 автомобіля. Що ще потрібно для комфортного проживання?

найкрасивіші будинки світу, багато фотографій вілли Jewel of Kahana

П’ятий шедевр серед найкрасивіших будинків світу:

Мексика містечко Кабо — одне з найкрасивіших місць на землі. Саме тут розташувалася вілла Casa Finisterra. По своїй красі вона не поступається навколишнього ландшафту, розташовуючись на стрімкому березі океану. Дизайн цього красивого будинку розробили архітектори фірми Steven Harris Architects, авторство декору — Rees Roberts. Основні елементи дизайну будинку — камінь, скло, метал і бетон. Місце розташування будинку та стіни, виконані з скла, створюють відчуття польоту над океаном. У той же час скелі відокремлюють будинок від чужих поглядів. Спокійні тони і мінімалізм в інтер’єрі все це сприяє розслабленню. А цікавий басейн провокує на ранкові запливи. Мабуть цей будинок можна назвати будинком мрії!

Короткий опис статті: красиві будинки проекти Багато фотографій дванадцяти найкрасивіших будинків світу. Де знаходяться найкрасивіші будинки в світі. Хто побудував найкрасивіші будинки в світі. Найкрасивіші будинки світу фото, найкрасивіші будинки в світі, найкрасивіші будинки.

Джерело: найкрасивіші будинки у світі — 12 шедеврів. Фото інтер’єрів і дизайнерських рішень красивих будинків.

Також ви можете прочитати