Насадка на дриль «цвіркун. та інші корисності. з докладними описами, Grounde.

11.07.2015

Найбільш поширені насадки і їх опису

Існує кілька сотень різних насадок і всі вони чимось відрізняються одна від іншої. Охопити весь спектр товарів просто неможливо, тому почнемо з найбільш «ходових» моделей, які можуть замінити вам дорогі інструменти. З їх допомогою ви зможете виконати основні будівельні та оздоблювальні роботи, обробити безліч поверхонь і матеріалів. Свердло і «лопатку» до уваги не беремо, тільки додаткові аксесуари. Розглянемо докладніше.

  1. Коронки. Унікальні насадки для різання отворів в дереві. Незамінна річ при виготовленні меблів. Вони мають різний діаметр і висоту. В результаті роботи ви отримуєте ідеально рівні отвори в будь деревині. Вартість таких коронок від 40 до 700 рублів за штуку (залежить від виробника, марки сталі, висоти і інших параметрів).
  2. Насадка «викрутки». Немає нічого легше, ніж зробити з електричної дрилі звичайний шуруповерт. Достатньо купити недорогі хрестоподібні та прямі наконечники і у вас відразу 2 види викруток. Точніше – 3 види, оскільки є ще ударна функція перфорірованія на дрилі).
  3. Металева щітка-коло. Використовується для робіт по металу (в основному), являє собою металеві щетинки, які розташовуються навколо валу, а він, у свою чергу, кріпиться в патроні. Така форма зроблена для максимального балансу насадки. При включенні апарату щітка має дуже високу швидкість і знімає всю іржу і нерівності за секунди!
  4. Віночок. Для перемішування будівельних сумішей використовується специфічна насадка у формі довгого гвинта і великого власника, який вставляється в патрон інструменту. За допомогою такої речі можна за кілька хвилин замішати відмінний клей для укладання плитки. розчин для кладки цегли і все, що вам буде завгодно. Та хоч фарбу перемішувати з розчинником! Якість суміші набагато краще, ніж у разі ручної підготовки суміші.

Ці насадки є відомими практично кожному будівельнику і завоювали величезну популярність не тільки в сфері будівництва, але і при виконанні багатьох домашніх завдань.

Короткий опис статті: шліфувальна насадка на дриль Як насадка на дриль «Цвіркун» допоможе при обробці металу і що можна зробити з її допомогою?

Джерело: Насадка на дриль «цвіркун» і інші «корисності» з докладними описами — Grounde.ru — великий довідник по обробітку саду і городу своїми руками

Також ви можете прочитати