Насадки для лову сома

18.07.2015

Насадки для лову сома

Сом є найбільшою хижою рибою, яка живе в прісноводної воді. Раціон харчування сома дуже різноманітний: протухла риба, жаби, рачки, водоплавна птиця та інші м’ясні насадки-приманки. Однією з найулюбленіших сомовьих насадок є куряча і свиняча печінка, яку можна придбати практично на будь-якому м’ясному ринку і магазині. Насадити печінка на гачок потрібно невеликим шматком, грамів у 150-250, можна навіть попередньо зробити безліч розрізів на поверхні, щоб насадка мала більш сильний аромат.

Насадки для лову сома
Насадки для лову сома

Звичною їжею для будь-якого сома, а тому і гарною насадкою, є річкові мушлі. Соми дроблять раковин своїми потужними щелепами і живляться їх вмістом. Тому гарною насадкою для сома буде очищена від раковин мідія. Для насадки на гачок вистачить десяти-двадцяти скойок. Вийде великий клубок, який міцно тримається на гачку. Якщо м’ясо черепашок знайти немає можливості, то як насадку можна використовувати дрібну рибу. Гачок проколює рибку-насадку уздовж спини, вістря гачка повинна дивитися на хвіст риби. Живу насадку. звичайно, паралізує, але сом все-одно охоче її вистачає. В принципі, для сома в якості насадки можна використовувати будь-яке м’ясо. Є думка, що улюблена сомова насадка — жаба, але насправді це сомів приваблює вона досить рідко.

Короткий опис статті: насадок Однією з найбільш ефективних сомовьих насадок можна назвати курячу і свинячую печінка, яку можна купити практично в будь-якому м’ясному ринку і магазині. рибалка сом

Джерело: Насадки для лову сома

Також ви можете прочитати