Наша робота. Фото. Будівництво будинків. . ГОЛОВНА

10.09.2015

ГОЛОВНА
Фотографії збудованих будинків
Всім привіт! Мене звуть Дмитро. Я автор статей на даному сайті. Щоб показати Вам, що певний досвід у будівництві у мене все ж є, на цій сторінці я буду викладати фотографії, які в мене збереглися від роботи на різних об’єктах і робити невеликі коментарі до них. Ех, якби я знав раніше, що коли-небудь буду робити сайт на будівельну тематику, тоді фотографій було б набагато більше. Але це не страшно — час йде, робота триває …
Робота в котеджному селищі TerraSki.

Котеджне селище ТerraSki розташований у Кстовском районі Нижегородської області. Це була моя перша робота на об’єкті такого масштабу і мабуть сама запам’ятовується. Було літо 2007 року, погода стояла чудова. Красу місць, де розташоване селище описати словами неможливо, там просто треба побувати. В загальному — робота на природі, свіже повітря, поруч ліс, в п’яти хвилинах ходьби дві річки — Шава і Кудьма, трохи подалі — Волга.

Ці будинки готельного типу на два або чотири номери побудовані для тих, що приїжджають відпочити. Зібрані вони з клеєного бруса, фундамент — монолітна плита, дах — натуральна черепиця. На них ми збирали кроквяні ферми і робили частина внутрішньої обробки (підшивали стелі і монтували перегородки з гіпсокартону.

Котеджі на задньому плані будувалися на продаж. Всі вони двох поверхові, деякі повністю з газосилікатних блоків, у деяких перший поверх — з блоків, другий поверх з клеєного бруса. Фуднамент — монолітна плита, перекриття також монолітні. За сезон ми склали з блоків чотири будинки. Тут ми робили тільки кладку. Фото цих будинків нижче — один не оброблений, три вже готові повністю…

Робота в котеджному селищі «Садиба Кам’янки»


Котеджне селище «Садиба Кам’янки» розташований в Богородському районі Нижегородської області біля старовинного села Кам’янки. Ми працювали в кінці 2010 року і побудували 2 будинки — робили фундамент (монолітні плити) і клали стіни з газосилікатних блоків. Працювали взимку було дуже холодно, тому більше двох будинків не потягнули. Будинки в принципі всі дуже схожі.

Будівництво лазні. Село Гомзово.

Цю баню ми побудували на початку літа 2011 року в селі Гомзово в Павлівському районі Нижегородської області. Замовник хотів побудувати на своїй дачній ділянці простору лазню, причому щоб в ній можна було не тільки митися, але і цілком затишно розташуватися на нічліг. Це потрібно було, тому що сама дача ще не побудована.


мелкозаглубленний Фундамент стрічковий. Зруб був привезений з півночі Кіровської області. Там він вже простояв 3 року, тому нам не довелося вичікувати час на усадку. До зрубу прибудована кімната відпочинку. Стіни її зроблені за каркасною технологією, зовні обшиті імітацією бруса. На другому (мансардному) поверсі одна велика житлова кімната. На жаль у мене не збереглося фотографій внутрішньої обробки.

Капітальний ремонт та добудова будинку. Село Гомзово.

Цю роботу ми виконали влітку 2010 року. Старий будинок (зруб пятистенок) був практично повністю перебудовано. Спочатку його довелося вирівнювати і піднімати, робити новий фундамент. Потім був зроблений пристрой з бруса. Всю споруду звели під одну загальну мансардну дах і обклали цеглою. Також до будинку був прибудований цегляний гараж. Нижче показані фото основних етапів роботи:

Двоповерховий цегляний будинок. Р. Павлово.

Будівництвом цього будинку ми займалися в 2011-2012 р. р. Ще належить зробити внутрішню обробку. Будинок двоповерховий з підвалом. Фундамент — з блоків ФБС (до речі використовувалися блоки б/у, що дозволило заощадити на фундаменті). Стіни 3-х слойні: силікатна цегла (1,5 цегли — 38 см); утеплювач (пінопласт — 10 см); облицювання силікатною цеглою.

Ремонт і добудову дачі в селі Бринь.

Восени 2011 року ми працювали в Сухиничинском районі Калузької області. Нам потрібно було до старого дерев’яного будинку зробити пристрой, звести нову загальну дах і облицювати фасад. Нижче фото будинку до переробки (до речі дуже мальовниче місце):

Пристрой зробили з газосилікатних блоків, фундамент стрічковий. Фото проміжного етапу будівництва:

Будівництво будинку. Р. п. Тумботино Павловського району.

Влітку 2012 р. нам запропонували побудувати будинок з так званих теплоблоков (полиблоков). Досвіду роботи з даним матеріалом у нас до цього не було, але було цікаво спробувати.

Результат на фото нижче. Також цього матеріалу я присвятив окрему статтю «Теплоблок (поліблок) — як побудувати з нього будинок.»

Будинок у Нижньому Новгороді по вулиці Ювілейній.

Будівництво було розпочато в липні 2012 р. Будинок з газосилікатних блоків облицьована керамогранітом. Планування — підвал + два поверхи + мансардний поверх. Фундамент — стрічковий + монолітна плита. Об’єкт досить цікавий. Складність полягала у великому перепаді висот на ділянці. По довжині будівлі (15 метрів) перепад становив 3 метри. Весь об’єкт ми робимо «під ключ» і зараз (липень 2013 року). Зараз він перебуває на стадії внутрішнього оздоблення та благоустрою ділянки.

Короткий опис статті: будівництво приватного будинку Фотографії збудованих будинків нами з невеликими описами. будівництво будинків

Джерело: Наша робота. Фото. Будівництво будинків. | ГОЛОВНА

Також ви можете прочитати