Норми будівництва приватних будинків.

04.09.2015

images_domik_607x410

Про норми будівництва в цілому.

Истрариел

Це документи для будівництва, введення в експлуатацію, узаканивания самовільних будівель та перепланування, для власників нерухомості в Істрінському, Наро-Фомінськ і Красногорському районах Підмосков’я.

Якщо майбутньому власнику попався грамотний забудовник, який наділений сумлінним ставленням до своєї роботи, то він неодмінно знає, що площа кімнати житлового призначення має бути не менше 12 квадратних метрів, спального місця — не менше 8, а кухні — не менше 6. Звичайно, розробники таких правил виходили не з-за власних уподобань за габаритами того або іншого приміщення, а керувалися нормами санітарно-технічного властивості та особливостями конструктивного призначення. Але що робити якщо норми були дотримані?

  • Легалізація та введення в експлуатацію
  • Дозвіл на будівництво приватного будинку
  • Дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку
  • Технічний план об’єкта нерухомості
  • Кадастровий паспорт

Всі існуючі стандарти з приватних будинків і інших приміщень, повинні забезпечувати комфортне проживання людей. Зазначимо, що за існуючими правилами, допускаються невеликі кімнатки, які можуть розташовуватися на мансардних поверхах. Так, не забороняється спальна кімната, яка має 7 квадратних метрів. Всі проходи в будинку повинні мати такі мінімальні значення. Ширина сходів. з допомогою якої господарі піднімаються на другий поверх, повинна мати 0,9 метрів. коридори — не менш 9 метрів. а передня — не менш 1,8 метрів. Так само є і обмеження по висоті стелі і поверхів. Якщо висота стелі виявиться менше 2,5 метрів, а на мансарді — 2,3 метра, то таке приміщення непридатне для постійного місця проживання. Думка про будівництво будинку необхідно чітко та грамотно сформулювати. Крім того, порадитися із знаючими людьми. Мало мати бажання – побудувати будинок. Необхідно з’ясувати для себе, який будинок повинен бути. Досить часті помилки при будівництві – дуже близьку відстань будівлі до огорожі. А також поширеною помилкою багатьох потенційних господарів красивого будинку є не звернення за допомогою до фахівців. А воно ще може знадобитися. Посудіть самі, скільки правил і норм потрібно дотримати!

Якщо відступити від червоної лінії на відстань п’яти метрів, це позначиться надалі: ганок зі сходами стане впритул до паркану. Це, звичайно, незручно і порушує будівельні норми. Перед тим, як зробити розмітку фундаменту під майбутній будинок, потрібно взяти рулетку і грамотно прорахувати всі відстані. Це необхідно для того, щоб було зручно проходити від хвіртки до ганку. Будівельні норми стосуються і відстані бічних кордонів з сусідами. Так, згідно з їм, відстань має бути не менше трьох метрів. Але, на жаль, на практиці зазвичай виходить, що якщо поставити будинок, дотримуючись таку відстань, то будинок виявляється досить близько до паркану, і практично немає вільного простору. Немає сумнівів у тому, що це не дуже зручно. У тому випадку, якщо немає паркану, то це відсутність простору непомітно, але багато господарі ставлять загородження. Також, слід не забувати, що протипожежні відстані між спорудами ще ніхто не відміняв. Таким чином, якщо сусід побудувався раніше, ніж хтось, то за межі збоку необхідно зробити відступ не менше відстані, яку дозволено: між будинками з каменю – 6 метрів, між дерев’яним будинком спільно з каменем – 10 метрів, а спорудою тільки з дерева – 15 метрів.

Уникнути помилок краще при будівництві будинку. Це очевидно. Тим хто не наважується нагадуємо, чим загрожують самовільні будівництва та споруди з «лівими(липовими) дозволами». Про це читайте нижче.

Що таке червона лінія на плані?
Хто в праві видавати дозволи на будівництво?

До того, як видати такий дозвіл, набір документів проходить ряд процедур перевірочного значення. Це відбувається у багатьох інстанціях, кожна їх яких має схвалити документи і варіант забудови земельної ділянки. Порядок видачі дозволу визначено Містобудівною Кодексом РФ, крім того, дію правозастосовні норми Цивільного Кодексу.

Хто видає дозвіл на будівництво будинку?

На базі повного пакета документів і після перевірки всіх документів, нашим працівником видається вже завірений дозвіл главою адміністрації і має правомочність на будівництво. (тобто фактично можна приступати до довгоочікуваного будівництва) яке і є дозволом на будівництво приватного будинку. Після такого дозвільного акта, що складається паспорт приміщення. На всякий випадок ми видаємо додатковий примірник власнику нерухомості. Це просто страхувальний пояс, якщо раптом попередні 2 загубилися. Про такому паспорті краще почитати на сторінці про Технічному паспорті на сторінці про Технічному плані .

Для чого потрібно мати в наявності дозвіл на зведення приватного будинку?

Дозвіл на будівництво приміщення будь-якого призначення отримувати необхідно. Це аксіома, яка не потребує жодних детальних вигадок тільки тому, що це вимога законодавства РФ. При самовільному зведенні у відсутності такого дозволу на будівництво приватного будинку, виникає ситуація, коли такий котедж стає поза межами вимог закону. Що це означає? До такого будинку не можуть бути підключені ніякі комунікації, і він може бути знесений в законному порядку. Це один з правових наслідків самовільних будівель. Якщо будівля зведена самовільним чином, то рішенням суду вирішується його подальша доля. Сам забудовник не має права ніяким чином перешкоджати тим діям, які змальовані в рішенні суду.

Як прискорити отримання дозволу на будівництво, свідоцтва на право власності та знизити терміни постановки на кадастровий облік?

Истрариел з величезним задоволенням допоможе кожній людині, який зіткнувся з труднощами при оформленні будь-яких документів на шляху до свідоцтва про власність !

Ми з нетерпінням чекає всіх клієнтів у себе в офісі! Приїхавши до нас і відвідавши зручний і комфортний офіс, людина може бути впевнений, що його проблеми вирішаться найближчим часом за допомогою наших юристів!

Необхідні інженерні комунікації і споруди в будинку (квартирі).

Що стосується інженерних комунікацій, то необхідно встановити в приватному будинку такі зручності, як:

  • вентиляція ;
  • опалення ;
  • газопостачання .

Насамперед, це треба зробити для того, щоб будинок був придатним для проживання. Не секрет, що проведення інженерних комунікацій вимагає багато сил і фінансів.

Тим не менш, потенційні власники заміських будинків, в своїй більшості, люди заможні, які розуміють, що за свіже повітря і відносний спокій без обридлих цікавих сусідів, потрібно платити.

Короткий опис статті: будівництво приватного будинку Правила землекористування і забудови, норми будівництва будинку від паркану, СНИП 2013, норми будівництва приватних будинків 2013 рік, дозвіл на будівництво, Підмосков’ї, будинок, споруда, купівля, нерухомість, норми будівництва, архітектура, забудовник, червона лінія на плані, Містобудівний Кодекс, архітектурну частину проекту, свідоцтво на право власності

Джерело: Норми будівництва приватних будинків.

Також ви можете прочитати