Одноповерхові будинки проекти фото до 100кв м

12.10.2015

Особливості одноповерхового дачного будівництва або як вмістити все необхідне в 100 квадратних метрів?

Заміські одноповерхові будинки виглядають дуже естетично і прекрасно доповнюють будь-який пейзаж.

Популярність невеликих споруд обумовлена декількома факторами:

 • • висока швидкість будівництва будівлі дозволяє звести його за кілька місяців;
 • • низька вартість;
 • • можливість зведення будинку на ґрунті будь-якого типу.

Зміст статті:

Величезною популярністю користуються сьогодні проекти будинків, приблизно, як на фото, одноповерхових до 100 кв. м. Заміський будинок призначений для проживання в оточенні незайманої природи і відпочинку від суєти великого міста, далеко від вихлопних газів, якими наповнене повітря мегаполісів. Каркасний метод будівництва дозволяє швидко зводити подібні будівлі та використовувати їх для тривалого проживання.

Проектуючи заміський котедж, слід приділити увагу схемою розташування житлових та побутових кімнат. Приватний будинок за межами міста не обов’язково повинен бути величезних розмірів: навіть займаючи невелику площу, він може стати двоповерховим. Проекти одноповерхових будинків до 100 кв. м, приблизно, як на фото, можуть передбачати установку каміна, обладнання тренажерного залу, підвалу, підсобних кімнат і т. д.

Особливості та переваги невеликих приватних будинків.

Головною проблемою заміського будівництва є обмежений простір, іншими словами невелика територія забудови, яка повинна бути використана максимально раціонально. Багато хто боїться, що будівля, площею менше 100 квадратних метрів може бути негарним, тісним і незручним для проживання. З подібними страхами приходять практично всі замовники але, розглядаючи численні фото проектів одноповерхових будинків до 100 кв. м, слід зазначити, що і малогабаритні забудови можуть бути функціональними на 100%.

Головною особливістю розробки невеликого заміського будинку є, природно, обмежений простір, крім того, будівля повинна обов’язково відповідати санітарно-будівельних норм. Житловий будинок площею до ста квадратних метрів зазвичай розміщують на ділянці розміром 4-8 соток. Ви скажете, що може поміститися на клаптику землі розмірами 10 на 10 метрів? Судячи з фото проектів одноповерхових будинків до 100 кв. м багато чого, зокрема:

 • • гараж;
 • • великий хол;
 • • санвузол;
 • • кухня.

При цьому на мансарді можна розмістити 3 спальні (по 10-12 кв. м), ванну і гардеробну кімнату. Завдяки раціональному розташуванню приміщень, невелика площа заміської забудови може зрівнятися з широкогабаритными міськими апартаментами. На додаток до функціонального житлового будинку ви отримаєте, комфортну мансарду, власний гараж і земельну ділянку, на якій можна вирощувати фрукти, овочі або просто висадити красиві квіти.

Завдяки площі до 100 кв. м одноповерхові будинки, наприклад, як на фото проектів, не вимагають закладення міцного фундаменту і перекриттів. Для будівництва таких житлових будівель часто використовують легкі, але міцні будматеріали, що дозволяє полегшити конструкцію і зводити її на ґрунті будь-якого типу.

Розробка проекту «з розумом».

Багато майбутні домовласники навіть не підозрюють, що отримати максимальний результат можна при невеликих витратах. Будівельні фірми та їх консультанти готові підібрати для кожного замовника затишне житло з готових проектів будинків одноповерхових до 100 кв. м (як на фото) або розробити індивідуальний ескіз будівлі. Для цього проектанти вивчають і аналізують особливості місцезнаходження ділянки, складу грунту, розміри та розташування території щодо сторін світла, щоб забезпечити оптимальне освітлення в будинку. Часто фахівці готують кілька варіацій і знайомлять замовників з ними.

Важливо при проектуванні заміського будинку підібрати якісні і надійні будматеріали, які підійдуть для зведення будівлі. В індивідуальному будівництві найбільш популярними матеріалами вважаються дерево, камінь або цегла. Проекти одноповерхових будинків до 100 кв. м, наприклад, як на фото, здатні сподобатися навіть самим вимогливим замовникам.

Житлові будови можуть бути виконані в будь-якої дизайнерської стилістики, при цьому ховатися за оригінальною зовнішністю буде довговічність, надійність, практичність, безпека і функціональність. Ретельне опрацювання проекту дозволить максимально якісно використовувати кожен сантиметр простору.

Індивідуальні будинку з пінобетону.

Часто при створенні проектів одноповерхових будинків до 100 кв. м, приблизно, як на фото, в якості базового будівельного сировини використовують пінобетон або піноблоки. Це дуже зручний, надійний і практичний матеріал для спорудження стін. Характеристики пінобетону дозволяють використовувати його для втілення будь-яких архітектурно-дизайнерських рішень, крім того, матеріал володіє рядом переваг щодо інших типів будівельного сировини:

 • Простота використання. Багато хто з майбутніх домовласників, спираючись на фото проектів будинків до 100 кв. м одноповерхових, самостійно займаються плануванням і будівництвом свого житла. Використання пінобетону виключає ймовірність виникнення браку та необхідність використання важкої техніки, а також не потребує особливих знань і досвіду.
 • Невелика маса. Завдяки невеликій вазі будівлі (в порівнянні з кам’яними і цегляними будинками), можна реалізовувати будь-які архітектурно-дизайнерські рішення, отримуючи при цьому мінімальне навантаження на фундамент. У свою чергу це дозволить знизити витрати на укладання основи будови;
 • «Дихаюча» структура. Поверхня пінобетону дозволяє в приміщенні підтримувати комфортний мікроклімат, гарантуючи природну циркуляцію повітря. Це особливо актуально для дерев’яних зрубів, наприклад, як на фото проектів будинків до 100 кв. м одноповерхових. У заміському котеджі з пінобетонних блоків набагато комфортніше жити, ніж в будові із традиційної цегли чи каменю.
 • Високий рівень теплоізоляції. Численні дослідження допомогли встановити, що звичайний піноблок товщиною 30 см, здатний утримувати тепло в будинку, як кам’яна стіна товщиною в 100 див. Враховуючи цей факт можна сказати, що пінобетон ідеально підходить для теплоізоляції.

Щоб визначитися з кількістю необхідного для будівництва пінобетону, необхідно проаналізувати фото проектів одноповерхових будинків до 100 кв. м. Розробкою документів для заміського будівництва займаються спеціалізовані фірми, крім того, в процесі проектування здійснюється розрахунок потреби в будівельній сировині, при цьому важливо враховувати всі особливості пінобетону.

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Заміські одноповерхові будинки виглядають дуже естетично і прекрасно доповнюють будь-який пейзаж. Популярність невеликих споруд зумовлена кількома одноповерхові будинки проекти фото до 100кв м

Джерело: Одноповерхові будинки проекти фото до 100кв м

Також ви можете прочитати