Оригінальні ідеї для прикраси будинку своїми руками

16.02.2017

Euro NCAP тестує BMW 3-Series, Hyundai i30, Mazda CX-5 і Peugeot 208 — Автошкола «Лідер-Драйв» | Автошкола «Лідер-Драйв»

Euro NCAP тестує BMW 3-Series, Hyundai i30, Mazda CX-5 і Peugeot 208

Європейська організація Euro NCAP опублікувала результати серії краш-тестів чотирьох нових моделей BMW 3-Series, Hyundai i30, Mazda CX-5 і Peugeot 208. Всі автомобілі заробили максимальну оцінку в п’ять зірок, а найкращий рівень захисту дорослих пасажирів показав баварський седан. Слідом за ним розташувався кросовер Mazda, відстав від BMW на 1,7 бали.

Седан BMW 3-Series за фронтальний і бічний краш-тест, який імітує зіткнення з іншим автомобілем, заробив майже максимальну кількість балів. Оцінки були знижені за невелике погіршення захисту гомілок водія і пасажира. Також експерти зняли бали за недостатню безпеку грудної клітки водія при ударі машини об стовп. Максимальна оцінка була отримана седаном і захисту шиї від хлистових травм при ударі ззаду.

У фахівців Euro NCAP не виникло питань до безпеки хетчбека Hyundai i30 при фронтальному ударі, проте захист грудної клітки водія при імітації удару об стовп був визнана слабкою. Шиї пасажирів при ударі ззаду захищені також добре, як і в BMW.

Кросовер Mazda CX-5 показав найкращий результат серед інших трьох автомобілів в тестах на бічне зіткнення з іншою машиною і удар об стовп, заробивши максимальну кількість балів. За результатами фронтального краш-тесту з’ясувалося, що максимальна безпека забезпечена переднього пасажира, а у водія виявили недостатню захист в області грудної клітини і гомілок.

Схожі результати з CX-5 у фронтальному краш-тесті показав і хетчбек Peugeot 208, однак при бічному зіткненні і ударі об стовп небезпеки піддається грудна клітка водія. Крім того, французький автомобіль став єдиним учасником цих випробувань, показав мінімальну захист шиї пасажирів при ударі автомобіля ззаду.

Короткий опис статті: тести автошкола онлайн Європейська організація Euro NCAP опублікувала результати серії краш-тестів чотирьох нових моделей BMW 3-Series, lider-drive,автошкола лідер-драйв,автошкола,автошкола в Києві,автошкола на Васильківській,автошкола на Лівобережній,Автошкола КПІ,Автошкола на харківському,Автошкола на Деміївській,АВТОШКОЛА НА ШУЛЯВЦІ,АВТОШКОЛА НА ЛУК’ЯНІВЦІ,автошкола на русанівці

Джерело: Euro NCAP тестує BMW 3-Series, Hyundai i30, Mazda CX-5 і Peugeot 208 — Автошкола «Лідер-Драйв» | Автошкола «Лідер-Драйв»

Також ви можете прочитати