Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт

19.09.2015

Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт

Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт
Для кожного об’єкта, на якому планується проведення електромонтажних робіт, необхідна розробка виконавчої документації. У суворій відповідності з даною документацією проводиться монтаж електротехнічних пристроїв, монтаж систем автоматики і зв’язку.

Виконавча документація містить в своєму складі:

Договір на проведення електромонтажних робіт

Кошторис на проведення електромонтажних робіт

Робочі креслення електричної частини об’єкта

Заводська документація

Акти, журнали та протоколи з монтажу і будівельних робіт

Акт здачі-приймання електромонтажних робіт

Договір на проведення електромонтажних робіт є основним документом, в якому прописуються терміни та обсяги електротехнічних робіт, які повинні бути виконані виконавцем. Невід’ємною частиною даного договору також є кошторис на проведення електромонтажних робіт, у якій прописується фінансова складова договору.

Замовник має право вимоги дотримання термінів та обсягів виконання електротехнічних робіт, прописаних у договорі. У разі недотримання виконавцем строків, замовник має право вимагати нарахування штрафних санкцій (вони, як правило зазначаються в договорі).

Комплект робочих креслень, що входить до складу виконавчої документації, що містить у своєму складі технічну документацію на зовнішні і внутрішні системи електропостачання, трансформаторні підстанції, системи освітлення та інші пристрої і обладнання, що відноситься до систем електропостачання об’єкта. Комплект робочих креслень зазвичай розробляється із застосуванням комплектно-блочного методу. Даний метод не передбачає застосування різання, свердління і регулювання. При прийманні робочих креслень замовник повинен переконатися у присутності в них вимог щодо індустріалізації і механізації робіт, що проводяться.

Акт виконання робіт підписується в присутності спеціальної комісії, що складається із співробітників авторського нагляду, технічного нагляду. представників генпідрядника, власника будівлі або приміщення, а також представника експлуатуючої компанії.

Не варто забувати і про акт готовності електромонтажних робіт, до якого додаються документи про вироблених прихованих роботах, висновки лабораторії, документи про відступ від проекту, підписані технаглядом. Цей акт повинен містити інформацію про повну готовність об’єкта до здачі в експлуатацію.

Короткий опис статті: кошторис електромонтажні роботи Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт

Джерело: Перелік виконавчої документації по електромонтажних робіт

Також ви можете прочитати