Плани будинків. 1-поверховий будинок площею 130 кв. м. анотація

09.09.2015

Плани будинків. 1-поверховий будинок площею 130 кв. м. анотація по спорудженню

Опубліковано 18.08.2012 | Автор: admin

У цьому циклі матеріалів бажаю ретельно роздивитися:

план 1-поверхового трикімнатного будинку

хід спорудження будинку за цим планом

У цій вступній публікації циклу, будуть дані всі початкові дані про план будинку (площі, планування будинку, схема ділянки, тип і матеріал головних споруд, і тд). У цій же публікації будуть міститися гіперпосилання на етапи будівництва будинку за планом.

Загальні відомості про план

Важлива частина:

1. Начерк будинку.

2. Всеохоплююча схема планування ділянки

3. Планування будинку.

4. Конструктивні елементи будинку.

5. Етапи будівництва. **

** етапи будівництва містять у собі характеристику будівництва будинку від фундаменту до покрівлі — встановлення вікон, дверей, влаштування міжкімнатних перегородок, роботи по обробці (внутрішні і зовнішні), пристрій комунікацій (автономна стічна канава, водяне постачання), електропостачання будинку. Так само кожен крок будівництва і проведення опоряджувальних робіт містить у собі – розрахунок потрібних будівельних матеріалів, розрахунок ціни будівельних матеріалів.

Програми:

1. Начерки (роздільні) допоміжних будівель (госпблок з погребом, літній душ, колодязь, стічна канава).

2. Планування допоміжних будівель.

3. Земельну ділянку (детальна планування).***

4. Внутрішній зовнішній вигляд будинку (начерки приміщень будинку).

*** земельна ділянка – цей пункт планування містить у собі планування земельної ділянки (розміщення саду та городу, розміщення допоміжних будівель, обгородження ділянки з розмірами).

1. Начерк будинку

2. Всеохоплююча схема планування ділянки

1. Будинок

4 – Кухня

5 – Мийка кімната

6 – Клозет

7 – Передпокій (+ коридор)

8 — Котельня

9 – Передпокій (не опалювальна)

10 – Вхід у будинок (ганок)

4. Конструктивні елементи будинку

4.1. Фундамент (стрічковий цільний з цоколем із червонуватого цегли)

Стрічковий або ж плитний фундамент – найкраще рішення при виборі основи при зведенні будинку з штучних матеріалів. В цьому плані будівництва будинку обраний стрічковий фундамент. Чому? Давайте, порівняємо трудомісткість на пристрій 2-ух видів фундаментів і витрата матеріалів за розмірами позначеним в даному плані:

пристрій котловану (траншеї) для стрічкового фундаменту затребує виїмки 86 куб. м ґрунту, а при влаштуванні плитного фундаменту – 170 куб. м, іншими словами об’єм земельних робіт при влаштуванні плитного фундаменту в 2 рази більше, ніж при влаштуванні стрічкового фундаменту

витрата бетону для стрічкового фундаменту – 19,65 куб. м, для плитного фундаменту з розрахунку повноти плити 300 мм – приблизно 40 куб. м.

Отже, порівнявши лише витрата бетону і обсяг земельних робіт доцільно бачити, що пристрій плитного фундаменту в цьому плані цілеспрямовано виключно в тому разі, коли спорудження будинку стане вестися на слабонесущих грунтах (торфовища, млосні пучиністі, насипні, просадні грунти).

4.2. Стінки – (піноблок, глиняний цегла для оздоблення фасаду)

В якості будівельного матеріалу для стін будинку обраний піноблок. Роздивимося 4 головні складові, що визначили такий підбір:

Теплопровідність

низька теплопровідність піноблоку ( піноблок марки 600 Д800 володіє теплопровідністю 0.14-0.21 Вт/(мК), а наприклад цегла силікатна – 0,85 Вт/(мК))

зниження валютних витрат на опалення будинку побудованого з піноблоку, по зіставленню з житлом побудованого з цегли, утворює від 20 до 30%.

Шумоізоляція

Структура піноблоку (спінений бетон) в значній мірі збільшує його акустичні характеристики по зіставленню з бетоном або ж цеглою. Стінки з пінобетону протистоять не лише акустичного шуму (щонайменше 41 Дб, що підходить СНиП-II-12-77), так і ударного шуму, поглинаючи його за рахунок пористості структури і невеликий щільності (700-1000 кг/куб. м), щодо цегли (1850 кг/куб. м).

Порівнянно мала вага

1 кв. м стінок з піноблоку має відносну масу 300-350 кг, наприклад, стінки з цегли 1185 кг

4.3. Покрівля двосхилий (деревні кроквяні ферми, обрешітка, гідро — пароізоляційні матеріали, покрівельні матеріали – металочерепиця, матеріал для обробки фронтонів –вініловий сайдинг)

Двосхилий покрівля, по зіставленню з односхилим – присвоює будинку набагато більш симпатичний будівельний вигляд, дає можливість у процесі використання конвертувати горищне приміщення під житлові кімнатки. Так само, 2-х скатна покрівля має набагато більш звичайне конструктивне пристрій і просить менше трудовитрат на її влаштування по зіставленню з вальмового дахом.

4.4. Підлога – (дерево: лаги, дошка статева шириною 40 мм, плінтус)

4.5. Стельове перекриття – (дерево: балки, дошка обрізна шириною 25мм, паро — гідроізоляційні матеріали, теплоізолятор).

Дерево, в якості будівельного матеріалу для пристрою підлоги і стелі, обрано виходячи з того, що даний будівельний матеріал володіє самою високою екологічністю, фактично не викликає алергенних реакцій у людини. Деревне стеля має найменшу вагу по зіставленню з стелею виготовленим з впровадженням залізобетонних плит, що знижує навантаження на фундамент будинку, це дає можливість знизити витрати на буд матеріали застосовуються при влаштуванні фундаменту.

5. Етапи будівництва будинку

Цей розділ з’єднує воединыжды всередині себе всі етапи будівництва будинку від фундаменту до покрівлі.

(Доповнюється в міру виходу нових публікацій)

Пристрій котловану і армуючого скелета фун дамента.

Короткий опис статті: плани будинків

Джерело: Плани будинків. 1-поверховий будинок площею 130 кв. м. анотація по спорудженню — Як побудувати будинок

Також ви можете прочитати