Планування одноповерхового будинку 10×10, 9×9, 6х9, 8х

31.08.2015

Зручне планування одноповерхового будинку

Що краще віддати перевагу – одноповерховий будинок або в кілька поверхів? На якому варіанті зупинитися, підшукуючи для себе найбільш зручний проект майбутнього житла? У більшості випадків, з такими питаннями стикаються власники великих земельних ділянок, які володіють можливістю вибору: компактна планування одноповерхового будинку або високий котедж в кілька поверхів, залишає значне вільний простір на території ділянки?

Звичайно, перший варіант планування займе велику площу, зате дозволить розташувати всі приміщення з максимальною зручністю.

Необхідно відзначити той факт, що на сьогоднішній день зручне планування одноповерхового будинку стає все більш популярною, і це пояснюється новими віяннями в архітектурі і дизайні. Зараз загальна концепція заміського життя передбачає поєднання котеджу і прилеглої до нього ділянки в якості одного єдиного цілого.

Планування будинку 6х9

Планування одноповерхового будинку 6×9 надає величезну свободу у проектуванні і дизайнерських рішеннях.

Планування будинку 8х10

Планування одноповерхового будинку 8×10 з прямокутною формою виглядає досить-таки непогано, але при цьому є менш вигідною, ніж планування житла з квадратною формою.

Нерідко будівлі 8×10 оснащені мансардою та цокольним поверхом (пам’ятайте про те, що проектування цоколя завжди повинно бути строго індивідуальним). Подібна планування будинку відмінно підійде як для приватних котеджів в межах міста, так і для заміського житла. Варіант з наявністю мансарди стане ідеальним варіантом для великих сімей.

Планування будинку 9х9

Планування одноповерхового будинку 9х9 призначена вже для цілком великого будови, в якому може вільно розташуватися не одна людина, а ціла сім’я. Як правило, такі споруди володіють кількома житловими приміщеннями і декількома допоміжними. Завдяки тому, що існуюче простір досить значно, перед проектувальником виникає багато можливостей для реалізації тих чи інших задумів.

Планування будинку 10х10

Планування одноповерхового будинку 10х10, яка ідеально підходить для проживання кількох осіб, передбачає проведення тривалих будівельних робіт. Такі будинки володіють кількома кімнатами, які сплановані з максимальною зручністю для проживаючих в них людей. Крім цього, дані споруди радують простором, збільшеною за рахунок протяжності стін.

планування будинку з бруса 10×10

Планування будинку 10х12

Планування одноповерхового будинку 10х12 дозволяє отримати будинок з великою площею і габаритами, близькими до квадратних. Використання наявної площі можна зробити максимально корисним і раціональним, якщо облаштувати цокольний поверх і мансарду.

Проекти з подібними розмірами ідеально підійдуть для будівництва, як в межах міста, так і за його межами. Для більшої зручності проживаючих людей, планування слід з особливою ретельністю. Як правило, на першому поверсі розташовують кухню, ванну кімнату і туалет, передпокій, вітальню і кімнату для відпочинку.

планування дерев’яного будинку 10×12

Другий поверх (якщо ви все-таки вирішили віддати перевагу багатоповерховий варіант будинку) використовується для житлових приміщень, що дуже зручно при постійному проживанні. Якщо планування передбачає наявність цокольного поверху, то в ньому можна розмістити майстерні, гараж і зону відпочинку.

Планування будинку 12х12

Планування одноповерхового будинку 12х12 передбачає наявність гаража, підсобних кімнат, кімнат відпочинку та інших приміщень, розміщення яких можливо при великих просторих майданах. Будівництво таких котеджів є досить витратною справою, але при цьому найбільш вигідним з точки зору експлуатації порівняно з іншими варіантами.

планування одноповерхового будинку 12×12

Планування одноповерхового будинку – загальні характеристики

Планування для одноповерхової будівлі хороша тим, що дозволяє облаштувати великі кімнати: кухні, спальні, або поєднані кухні-вітальні, що дуже зручно для невеликих сімей.

Безсумнівними достоїнствами такого планування є низька собівартість, невеликі витрати на опалення, висока швидкість будівництва, а також менший податок на власність.

План одноповерхового котеджу відрізняється можливістю компонування основних і допоміжних приміщень. Якщо у власника з’явилося бажання змінити існуючий проект тією чи іншою мірою, необхідно звернутися за допомогою до професіонала, так як порушення санітарно-гігієнічних норм може в подальшому не дуже добре позначитися на проживання людей.

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Зручне планування одноповерхового будинку самих різних розмірів: 10×10, 9×9, 6х9, 8х10, 10х12, 12х12, 8×12 та ін Готові плани одноповерхових будинків. планування одноповерхового будинку 10×10 9×9 6х9 8х10 10х12 12х12 котеджу план зручна кращі

Джерело: Планування одноповерхового будинку 10×10, 9×9, 6х9, 8х10, 10х12, 12х12, 8×12

Також ви можете прочитати