Планування одноповерхового будинку , Проектування будинків. Уроки

12.09.2015

Планування одноповерхового будинку

Планування невеликих будинків викликає великі питання у забудовників, так як саме від правильності її виконання сильно залежить комфортність життя майбутніх постояльців. Коли мова стосується одноповерхових будинків, то необхідно бути уважним при розподілі корисної площі між підсобними і житловими приміщеннями. Планування одноповерхового будинку. як правило, має дві спальні кімнати, невелику вітальню, кухню і веранду.

Якщо є можливість збільшити осьові розміри будинку, то може вийти цілком зручне планування, варіанти можна подивитися на основній сторінці — планування житлового будинку .

Планування одноповерхового будинку

Звичайно, будівництво одноповерхового будинку з великими осьовими розмірами, м’яко кажучи, недоцільно, так як надбудова мансардного поверху обходиться лише трохи дорожче, ніж пристрій горища. Планування одноповерхового будинку може мати і великі кімнати, до прикладу, спальні, вітальні або поєднані кухні-вітальні. Вона може бути цікава невеликим сім’ям або й зовсім парам без дітей.

Перевагами будівництва одноповерхового житлового будинку стають низька собівартість, висока швидкість, малі витрати на опалення і менший податок на власність.

Відмінною особливістю планування одноповерхового будинку стає велика компонування основних і допоміжних приміщень. При бажанні змінити типові проекти, необхідно звертатися до професіоналів, так як порушення санітарно-гігієнічних умов при проектуванні одноповерхового будинку може значною мірою вплинути на комфортності проживання господарів або їхніх гостей.

Що ще можна відзначити при розгляді плану одноповерхового будинку? Планування в ньому сильно різниться підбирається в залежності від призначення будинку і майбутніх мешканців. Звичайно, це можна сказати і про інші будинки, більшою поверховістю, проте в межах невеликої будівлі це видно найкраще. Власники такої власності відзначають певні переваги використання планування одноповерхового будинку у відповідності зі своїми вподобаннями – кухня, вітальня і житлова кімната пов’язуються між собою.

Планування одноповерхового будинку 8×7

З-за невеликого розміру на плані будинку насилу вміщаються вітальня, тераса та спальня. Як видно, таке планування одноповерхового будинку більше підійде для невеликої сім’ї без дітей, так як наголос в основному зроблений на відпочинок. Слід також зазначити, що таке планування може бути використана для будівництва дачі.

Планування одноповерхового будинку 9×9

В плані одноповерхового будинку нижче видно, що корисна площа розташована максимально ефективно. У невеликих межах помістилися дві затишні спальні, одна з яких має вид на терасу. Велика вітальня буде сприяти відпочинку з друзями. Планування одноповерхового будинку 9х9 в цьому випадку скомпанована дуже добре.

Планування одноповерхового будинку 11×7

У наведеному нижче варіанті плануванні одноповерхового будинку 11х7 видно, що корисної площі вистачає для розміщення всього необхідного: тут і 2 великі спальні, простора кухня, та веранда, не поступається за розмірами житлових приміщень. Вітальня розташовує до спілкування. Планування одноповерхового будинку 11х7 найбільш раціональна при будівництві житла такого типу.

Планування одноповерхового будинку 13×7

У плануванні одноповерхового будинку, наведеної нижче видно, що упор зроблений на створення невеликих допоміжних приміщень. Велика вітальня і тераса говорять про те, що будинок може використовуватися для проживання невеликої родини.

Планування одноповерхового будинку 13×8

Нестандартний варіант облаштування свого житла — будівництво одноповерхового житлового будинку 13 на 8 метрів по такому плануванні. Як видно, автор намагався відмовитися від звичних нам 4-х стін. Планування одноповерхового будинку 13х8 в такому виконанні сподобається великим сім’ям з маленькими дітьми.

не Можна не погодитися з тим, що одноповерхові будинки, особливо, з невеликими осьовими розмірами – відмітна риса, швидше, дачних і заміських будинків, ніж повноцінного житла в місті, однак сьогодні все змінюється, і з тим, що здавалося незручним раніше доводиться миритися. Креслення, малюнки інших планувань:

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Планування одноповерхового будинку 8×7, 9×9, 11×7,13×7,14×8
Планування одноповерхового будинку 8×7, 9×9, 11×7, 13×7, 14×8

Джерело: Планування одноповерхового будинку — Проектування будинків. Уроки проектування

Також ви можете прочитати