Погодження Проектно-будівельна компанія УРБАНТЭК

16.02.2017

Красиві фрази англійською мовою з перекладом. Розмовні фрази англійською мовою

June 30, 2015

У наш час людині нікуди без англійської мови, тому що він всюди: музика, кіно, Інтернет, відеоігри, навіть надписи на футболках. Якщо ви шукаєте цікаву цитату або просто красиве словосполучення, то ця стаття саме для вас. З неї ви дізнаєтесь знамениті кіноцитати, корисні розмовні вирази і просто красиві фрази англійською (з перекладом).

Про кохання

Це почуття надихає художників, музикантів, поетів, письменників, режисерів та інших представників творчого світу. Скільки чудових творів присвячено любові! Століттями люди намагалися знайти найбільш точні формулювання, які б відображали суть цього одухотворяющего почуття. Зустрічаються поетичні, філософські і навіть гумористичні фрази. Англійською про кохання написано і сказано чимало, спробуємо зібрати найбільш цікаві приклади.

Love is blind. — Любов сліпа.

З цим твердженням важко посперечатися, однак є й інше, здатне краще прояснити висловлену думку.

Love isn’t blind, it only just sees what matters. — Любов не сліпа, вона бачить лише те, що дійсно важливо.

Наступний афоризм продовжує ту ж тему. В оригіналі вона звучить французькою, але тут представлений його переклад на англійську мову. Ці красиві і точні слова належать відомому письменнику Антуану де Сент-Екзюпері.

It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye. — Пильно тільки серце. Головного очима не побачиш.

Інше красиве вислів характеризує не тільки почуття, але і люблячих людей.

We come to love not by finding a perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly. — Полюбити не значить знайти ідеального чоловіка, а значить, навчитися приймати неідеального.

І наостанок наведемо гумористичну приказку про кохання. В ній однак укладено досить серйозний зміст.

Love me love my dog (буквальний переклад: любиш мене — люби і мою собаку). — Якщо любиш мене, то полюбиш і все, що зі мною пов’язано.

Кіноманам

Люди, які обожнюють дивитися фільми, напевно зацікавляться цитатами з популярних американських кінострічок різного часу. Там трапляються цікаві і навіть дуже красиві фрази. Англійською мовою з перекладом можна знайти список ста найбільш відомих кіноцитат. Він був складений провідними американськими критиками 10 років тому. Перше місце в ньому займають слова, вимовлені сцені розриву головних героїв фільму «Віднесені вітром»: Frankly, my dear, I don’t give a damn. — Чесно кажучи, дорога, мені на це наплювати.

Також в список входять багато інші відомі цитати з стали класичними фільмів. Деякі з цих стрічок досить старі, зняті в середині двадцятого століття. Фрази з них зараз використовуються зазвичай в гумористичному якості.

Не менш популярні цитати з інших відомих американських фільмів, знятих відносно недавно, з 80-х по 2000-і роки. Ті з них, що особливо полюбилися глядачам, стали джерелами чудових цитат.

Щоб краще розуміти гумор іноземною мовою, добре знати хоча б деякі знамениті цитати з кінокласики, оскільки вони на слуху у англомовного населення світу так само, як у жителів СНД — фрази з радянських фільмів.

Для татуювань

Вибираючи перманентний малюнок для нанесення на шкіру, багато людей воліють короткі красиві фрази англійською. Дійсно, така татуювання може непогано виглядати і, крім того, являти собою життєвий девіз її володаря.

Які ж фрази можна використовувати? Наприклад, узагальнюючі життєвий досвід. Таке тату підійде людині, нещодавно пережив непросту ситуацію, але зумів винести урок із своїх неприємностей.

Також можна зробити татуювання з слів, які будуть надихати вас. Наносячи такий малюнок на шкіру, ви як би «подзарядитесь» енергією, яку несуть у собі важливі для вас слова.

Вибираючи татуювання з написом, важливо знайти таку, яку захочеться носити на своїй шкірі завжди. Англійська мова хороший тим, що можна підібрати такий вислів, яке буде містити мінімум букв і слів, але максимум сенсу. Для текстової татуювання це ідеальна формула.

На футболку

Дуже цікаво виглядають написи на одязі. Можна підібрати щось підходяще в магазині, але якщо хочеться справжньої оригінальності, то краще підібрати для себе персональний девіз, а після замовити таку напис на футболці. Для цієї мети добре підходять красиві фрази англійською мовою. Вибираєте будь-яку або придумуйте свою, а зразкові варіанти подані нижче.

  • Music is my language (Музика — мій язик).
  • I always get what I want (Я завжди отримую те, що хочу).
  • Forever young (Вічно молодий).
  • Follow your heart (Іди за своїм серцем).
  • Now or never (Зараз або ніколи).
  • Don’t judge me by my clothes (Не судіть про мене по одязі, не зустрічайте по одягу).
  • I love chocolate (Я люблю шоколад). Замість chocolate можуть бути будь-які інші слова: music — музика, tea — чай і т. д.

статус

Для соціальних мереж теж можна використовувати красиві фрази англійською. З перекладом разом їх можна і не розміщувати: той, хто знає мову, зрозуміє і так, а хто не знає — може запитати у вас. З такого питання цілком може почати знайомство і спілкування. Які з англійських фраз вдалі для статусу з соціальної мережі? Насамперед ті, які будуть відображати поточне світовідчуття господаря або господині сторінки. У наведеному нижче списку ви знайдете фрази як життєствердного сенсу, так і підходящі під поганий настрій.

Спілкування

Якщо ви вивчаєте англійську мову, то маєте можливість попрактикуватися в свої навички за допомогою спілкування у спеціальних чатах, на форумах, а також у соціальних мережах. Щоб розмова проходила легше і природніше, корисно запам’ятати хоча б кілька стійких виразів. Можна завжди мати під рукою список і періодично читати його.

Корисні розмовні фрази англійською мовою можуть відрізнятися — від найбільш простих, прийнятих і неформальному дружньому спілкуванні, до витіюватих ввічливих формул, які добре використовувати в бесіді з незнайомим або малознайомим чоловіком.

Нижче наведено приклади деяких розмовних кліше. Першу групу складають такі, які дозволяють вам подякувати співрозмовника або відповісти на подяку.

Інша група — фрази, що дозволяють заспокоїти і підтримати людину під час бесіди.

Наступною підбіркою виразів можна користуватися для вираження ввічливого відмови або згоди з пропозицією (за запрошенням) партнера по комунікації.

І останній маленький список фраз дозволяє ставити співрозмовникові запитання для з’ясування тієї чи іншої ситуації, впізнавання останніх новин і т. д.

У цій статті були представлені добре відомі, корисні і просто красиві фрази англійською мовою з перекладом. Вони допоможуть вам краще розуміти гумор, висловлювати свої думки і насолоджуватися спілкуванням іноземною мовою.

Короткий опис статті: фрази англійською з перекладом Корисні і просто красиві фрази англійською допоможуть вам краще розуміти гумор, висловлювати свої думки і насолоджуватися спілкуванням іноземною мовою. красиві фрази англійською з перекладом короткі красиві фрази англійською красиві фрази англійською мовою

Джерело: Красиві фрази англійською мовою з перекладом. Розмовні фрази англійською мовою

Також ви можете прочитати