Прайс-лист на електромонтажні роботи, розцінки на послуги електрика, вартість виклику електрика в Санкт-Петербурзі.

15.09.2015

всі ціни вказані без урахування вартості матеріалу

Розцінки і вартість на електромонтажні роботи зазначені прайс-листі дійсні

Примітка до прайс-листу на електромонтажні роботи

1 Вартість складання, встановлення і підключення світильників люстри. бра, шинопровід и, струмові шини, дизайнерські світильники тощо), а також монтаж світлодіодної стрічки залежить від складності та особливостей конструкції. Подробиці уточнюйте за телефоном, вказаним на сайті.

2 вартість монтажу накладного електрощита входить установка боксу, установка і підключення автоматів, електролічильника і т. д. При встановленні внутрішнього електрощита. пристрій ніші оплачується додатково (залежить від матеріалу стін і розміру електрощита).Подробиці за телефоном, вказаним на сайті.

3 Поодинокі розцінки на установку і заміну автоматів. лічильників електроенергії (електролічильників), УЗО (пристрій захисного відключення) і т.д.

4 Заміна автоматів в будинках старої споруди (хрущовка, старий фонд і т. д.) вартість входить виклик електрика. переборка квартирного електрощитка без заміни електролічильника і матеріал вітчизняних виробників (автомат двополюсний — 1шт, автомат однополюсний — 2шт, дін-рейка і нульова шинку)

Ми працюємо без вихідних з 10-21 години

Зробити замовлення на електромонтажні роботи і викликати електрика

мінімальна вартість виклику електрика на дім в СПб

Виклик електрика на дім здійснюється безкоштовно. ви оплачуєте тільки виконані електромонтажні роботи згідно прайс-листу послуги електрика. Єдина умова, щоб вартість замовлення становила не менше 2000 рублів. При виклик електрика менше зазначеної суми, ціна на електромонтажні роботи дорівнює мінімальній вартості замовлення.

Короткий опис статті: послуги електрика спб ціни Прайс-лист на електромонтажні роботи, розцінки на послуги електрика, вартість виклику електрика в Санкт-Петербурзі. вартість, установка, електрик, електромонтажні роботи, ціна, підключення, виклик електрика, послуги електрика, санкт-петербург, електрощит, прайс-лист, штроблення, прейскурант цін, світильник, ціна електромонтажні роботи, монтаж, ціни, установка розетки, квартира, прокладка кабелю, штроб

Джерело: Прайс-лист на електромонтажні роботи, розцінки на послуги електрика, вартість виклику електрика в Санкт-Петербурзі.

Також ви можете прочитати