Проект будинку з мансардою (фото). План приватного будинку з мансардним поверхом .

03.07.2015

Будинку з мансардним поверхом
Будинок з мансардою — мрії збуваються

Мансарда — це додаткове житлове простір в горищному приміщенні будинку. Таке архітектурне рішення останнім часом здобуває все більшу популярність завдяки цілому ряду переваг. Особливо часто будинку з мансардою виступають в якості заміських та дачних резиденцій.

Проекти будинків з мансардою заслужили визнання серед сучасних забудовників завдяки таким якостям:

  • Естетичний і оригінальний зовнішній вигляд будинку.
  • Істотне зниження вартості квадратного метра житлової площі.
  • Раціонально використання внутрішнього простору житла.

Якщо ви також оцінили по достоїнству будинок з мансардним поверхом, пропонуємо вам можливість побудувати один з варіантів такого житла. Архітектурне бюро «Будинки Липинских Україна» багато років займається проектуванням будівель, які ідеально підходять для сімейного проживання. За час своєї роботи наша компанія підготувала не одну сотню проектів мансардних будинків.

У нашому каталозі ви можете вибрати будь-які готові проекти. Для того щоб повною мірою оцінити зовнішній вигляд кожного з них, на сайті представлені кілька фото фасадів з різних сторін, а також планування основного та мансардного поверхів. Також дані опису ділянки, який потрібен під будівництво такого будинку.

Більшість проектів приватних будинків з мансардою передбачають наявність гаража, а тому відмінно підійдуть для дачного будиночка. Але якщо для вас цей елемент є зайвим, у нас також знайдеться, що вам запропонувати.

Зателефонуйте нам, щоб дізнатися всі подробиці замовлення проекту для будівництва будинку своєї мрії.

Короткий опис статті: будинки проекти Проекти будинків з мансардою на порталі Будинку Липинских. Тел: +38 (044) 360-29-33. Тепло і затишок гарантуємо! Будинку з мансардним поверхом

Джерело: Проект будинку з мансардою (фото). План приватного будинку з мансардним поверхом | Будинку з мансардним поверхом lipinscy

Також ви можете прочитати