Проект одноповерхового будинку з мансардою та гаражем

18.09.2015

Проект одноповерхового будинку з мансардою та гаражем


Збудувати будинок з мансардою економніше, якщо будувати одноповерховий. Він займає на ділянці таку ж площу, але при схожих витрати на дах і фундамент потрібної площі для проживання виходить більше. Первісна вартість одного квадратного метра зменшується, при цьому зростає кількість кімнат в особняку і є потенціал прилаштувати автогараж. І до того ж, застосування скатів покрівлі під стінки внутрішніх приміщень дає житлу особливий комфорт.

Мансарда збагачує і архітектурний вигляд заміського будинку. У більшості випадків така споруда може бути дуже високою. Можна легко прилаштувати до неї приміщення для господарських потреб, суміщені з будівлею єдиним схилом покрівлі і застосувати їх як тренажерний зал, майстерні, автогараж та ін

Пропонуємо вашій увазі план одноповерхового будинку з гаражем та мансардою індивідуального площею 116,5 кв. м. Він запланований на розміщення сім’ї з п’яти чоловік. При малих формах (7,5х10,5 м, це звичайно ж без самої прибудови) в особняку розміщується 5 житлових приміщень, з яких 3 будуть в мансарді. Завдяки розміщенню всіх без винятку спальних нагорі, в особняку створюються 2 зони: на першому поверсі загально сімейна і територія для відпочинку — в мансарді.

План одноповерхового заміського будинку з мансардою передбачає монтаж крокв так, що б вони спиралися на стіни вище міжповерхового перекриття на півтора метра. Це дозволяє використовувати абсолютно всю ширину мансардного поверху. Покрівля при цьому виходить без видозмін, часто затьмарюють індивідуальний вигляд будинку. У такого роду мансарді скіс стелі проходить по одній стороні будь-якої спальні і наступає на висоті півтора метра, що надає можливість поставити ліжко або вбудований шафа близько до стінки.

За планом одноповерхового будинку з гаражем та мансардою на першому його поверсі містяться головні приміщення: кімната для житла, їдальня-кухня (15,3 кв. м) і вітальня (21,4 кв. м), вона може бути офісом, гостьовий, дитячої ігрової або кімнатою для старого члена вашої сім’ї, яким важко підніматися нагору. Якщо наприклад між їдальнею і кухнею-вітальнею не встановлювати перегородку, то цілком можна знайти в дизайні красиво відкритий простір. У вітальні на його осі прекрасно виглядатиме камін.

На першому поверсі заміського будинку з мансардою того ж влаштовуються допоміжні приміщення — передпокій передня ,з містечком для вішалки, гардероб та санвузол. З передньої мансарду ведуть сходи, а до того ж і в підвальчик, якщо в особняку він є.

Прохід в автогараж або домашню прибудову — крізь комору. В гаражі є власна мансарда, в яку цілком можна потрапити за такою ж драбині, що веде в спальні. На ній для цього в прибудові на рівні перекриття створюється майданчик з вхідними дверима.

План унікального заміського будинку з мансардою, як було згадано раніше, враховує 3 спальні з площею шестьнадцать, дванадцять і одинадцять кв. м. В мансарді теж передбачений еркер, який цілком можна засклити і придбати додаткову площу. Там цілком можна розташувати зимовий сад з кімнатними рассадами, а передчасної навесні вирощувати розсаду для ділянки.

План одноповерхового будинку з гаражем та мансардою розраховано пристрій 2 х вбиралень на двох поверхах. Притому для них і кухні застосовується лише один стояк.

Як побудувати самому будинок з мансардою? За цим планом цілком можна звести будинок з абсолютно будь-якого матеріалу — блоків, цегли або деревини. Представлений план також можна брати за базу коли буде будуватися надбудова мансардного поверху в одноповерховому існуючому особняку. Найважче при цьому — знайти містечко для сходів. Адже вона дуже крутий не повинна бути, а тому, для неї знадобиться відносно чимала площа. Раціональне рішення — придумати до особняка прибудову, в якій розташувати передпокій, додаткову кімнату, а заодно і новий санвузол, тому що як правило він у багатьох заміських будинках досить часто відсутня.

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Збудувати будинок з мансардою економніше, якщо будувати одноповерховий. Він займає на ділянці таку ж площу, але при схожих витрати на дах і фундамент потрібної площі для проживання виходить більше…. Проект одноповерхового будинку з мансардою та гаражем,рослина, будинок, споруда, особняк, розсада, житло

Джерело: Проект одноповерхового будинку з мансардою та гаражем

Також ви можете прочитати