Проекти багатоповерхових будинків, Электростальгражданпроект.

09.10.2015

Проекти багатоповерхових будинків.

Перспективи розвитку багатоповерхової планування.

Неважко здогадатися, що в майбутньому висотність буде продовжувати рости. Разом з тим, із збільшенням висоти споруди, збільшується і навантаження на несучі конструкції. А обладнання підземного паркінгу вимагає додаткового запасу міцності будівлі, що зводиться. Тому сучасні проекти багатоповерхових будинків покликані мінімізувати або ж звести до нуля ступінь ризиків, які можуть виникнути під час будівництва або експлуатації.

Сучасні рішення.

Тепер наявність ґрунтових вод чи болотисті ґрунти не є перешкодою для зведення багатоповерхових будинків. Такі проектні рішення, як «плаваючий фундамент» або палі можуть впоратися з багатьма недоліками ділянки під забудову. Вивчивши тип грунту, розмір майданчика і місце розташування будівлі, ми використовуємо зарегламентированный для даного поєднання факторів тип фундаменту. А правильний розрахунок запасу міцності стін і металоконструкцій дозволить уникнути таких неприємних несподіванок, як просідання та тріщини.

Виходячи з необхідної висоти споруди, досвідчені фахівці ТОВ «Электростальгражданпроект» розрахують центр ваги і виберуть найбільш конструктивну систему будівлі. Наші інженери-проектувальники також враховують вплив вітру на висотні будинки. Тому ми пропонуємо проекти з оптимальним комбінуванням матеріалів і використанням легких металоконструкцій, які надають менший вплив на фундамент будівлі.

Проектуючи фасадні покриття, ми віддаємо перевагу погодостойким матеріалів з низькою масою, які практично не піддаються температурної деформації. Показавши себе в експлуатації, ці матеріали відразу завоювали довіру проектувальників, повністю виправдавши свою вартість — на відміну від дешевих аналогів, вони не потребують заміни.

Якщо проектируемое багатоповерховий будинок — готель, то її комплекс інженерного забезпечення може включати більше трьох десятків систем, покликаних забезпечити підвищену комфортність проживають. Природно, що все це закладено нами на етапі проектування. В житлових багатоповерхових будинках враховані основні комунікації, а також внутрішнє «пішохідний» і «транспортне» повідомлення.

Короткий опис статті: типові проекти будинків Пропоновані проекти багатоповерхових житлових будинків, припускають особливий зовнішній типаж і внутрішній устрій квартир самого різного рівня.

Джерело: Проекти багатоповерхових будинків — Электростальгражданпроект.

Також ви можете прочитати