Проекти будинків економ класу

12.08.2015

Проекти одноповерхових будинків: широке розмаїття і доступна вартість

Такий варіант малоповерхового будівництва, як будівництво будинків за канадською технологією. набирає в нашій країні сьогодні широку популярність. І це не дивно, адже перевагами такого будівництва є:

  • рекордно короткі терміни зведення будинків,
  • високі експлуатаційні характеристики будівель,
  • доступна вартість будівництва.

Сутність цієї технології полягає в тому, що будівлі зводяться з готових елементів, які виконуються в заводських умовах. Практика нашої роботи в даній області показує, що далеко не всі потенційні замовники інформовані про ті переваги, якими володіє будівництво каркасних будинків. Зокрема, багато з них помилково вважають, що даний вид будівництва обмежує їх невеликим набором типових проектів.

насправді, це далеко не так, у чому ви самі можете переконатися, ознайомившись із запропонованими нами проектами одноповерхових будинків, двоповерхових будинків і будинків з мансардним поверхом. А якщо взяти до уваги той факт, що будинки зводяться з окремих елементів сендвіч-панелей відносно невеликого розміру, стає зрозумілим, що архітектурні можливості каркасного будівництва є дійсно дуже широкими.

Проект власного одноповерхового будинку за вашим бажанням

Наша компанія надає своїм замовникам повний комплекс послуг, пов’язаних з проведенням доступного за ціною малоповерхового будівництва. Розроблені нами проекти комфортабельних одноповерхових будинків, двоповерхових будинків і будинків з мансардами, а також чітко відпрацьована технологія виготовлення всіх необхідних елементів, дозволяють нам гарантувати замовникам не тільки оптимальні терміни та висока якість, але і оптимальну вартість будівництва.

Звернувшись до нас, ви можете:

  • Виберіть один з пропонованих нами готових проектів будинків .
  • Замовити виконання індивідуального проекту дачного будинку .
  • Отримати повний комплекс послуг, пов’язаних з будівництвом будинків під ключ. починаючи від розробки проекту і закінчуючи виконанням оздоблювальних робіт.

З нашою допомогою ви зможете реалізувати мрію про власне житло не тільки рекордно швидко, але і виключно за доступною ціною і з гарантією якості!

Короткий опис статті: проект будинку безкоштовно

Джерело: Проекти будинків економ класу

Також ви можете прочитати