Проекти будинків, котеджів: типові та індивідуальні проекти котеджів та будинків з колоди, бруса, з дерева, цегли та блоків.

10.08.2015

Готові проекти котеджів та будинків: компанія LANS DEVELOPMENT.

Компанія LANS DEVELOPMENT — піонер вітчизняного ринку готової проектної документації, який понад 15 років пропонує готові проекти будинків. котеджів, типові проекти будівництва і проекти будинків від відомих архітекторів. З 1993 року основним напрямком діяльності компанії, яка підтримує і розвиває російське індивідуальне будівництво, є архітектурне проектування.

Проектування будинку з LANS DEVELOPMENT — ефективне співробітництво, яке дозволить вирішити завдання оперативно, професійно, вигідно.

Каталог проектів від компанії LANS DEVELOPMENT, розміщений на ресурсі Нomeplans.ru містить сучасні конкурентоспроможні типові проекти приватної нерухомості:

  • проекти індивідуальних житлових будинків;
  • проекти готелів та споруд для ведення бізнесу;
  • проекти будівель різного призначення (проекти садових будиночків, проекти російських лазень тощо).

Пропоновані проекти будинків. лазень, котеджів – надійна документація, що визнається кращими будівельними організаціями.

Типові проекти котеджів. будинків, дач, проекти зрубів, проекти садових будиночків від LANS DEVELOPMENT щорічно стають основою для реального будівництва більше п’яти тисяч споруд!

Нomeplans.ru: проекти будинків в мережі Інтернет.

Щоб купити проект будинку, нашому клієнту знадобиться мінімум часу: наш Інтернет-каталог Нomeplans.ru — це постійно зростаючий банк проектів, в якому можна знайти і проекти елітних котеджів від відомих архітекторів, і типові проекти котеджів, і найпростіші проекти садових будинків, проекти готелів і будинків для ведення бізнесу.

Пропоновані готові проекти будинків, котеджів та інших споруд передбачають використання різних матеріалів, що значною мірою визначає вартість проектування. В нашому каталозі ви зможете знайти:

  • проекти щитових будинків;
  • проекти рубаних будинків;
  • проекти оциліндрованих будинків;
  • проекти каркасних будинків;
  • проекти цегляних котеджів;
  • проекти комбінованих будинків;
  • проекти будинків з монолітним технологій.

Креслення, плани поверхів, ескізні зображення і фотографії готових об’єктів, реальні історії їх зведення — все це можна побачити і оцінити на Нomeplans.ru в будь-який час доби, знаходячись у будь-якій точці світу!

Якщо вибрані проекти котеджів не до кінця відповідає побажанням клієнта, завжди існує можливість внести необхідні зміни: протягом двох днів фахівці компанії дадуть обгрунтовану відповідь — або запропонують більш відповідні проекти будинків.

Як реалізувати готові проекти котеджів від LANS DEVELOPMENT.

Щоб отримати вибрані проекти котеджів або інших споруд, клієнтові нашої компанії досить один раз відвідати петербурзький Центр Котеджного Будівництва.

Колекція проектних рішень від LANS DEVELOPMENT — це більше трьох тисяч готових проектів, життєздатність яких перевірена на практиці.

Але ми пропонуємо не просто проекти будинків: серед наших послуг — внесення необхідних змін, вибір технології будівництва, докладний кошторис вартості матеріалів і будівельних робіт, вибір та поставка будівельних матеріалів, а також будівельні послуги в будь-якому обсязі.

Співпрацювати з LANS DEVELOPMENT – значить, співпрацювати з лідером!

Короткий опис статті: проектування котеджів Інтернет-магазин, каталог готових, типових та індивідуальних проектів для будівництва малоповерхових цегляних, блокових, каркасних і дерев’яних заміських будинків, котеджів та дач від компанії LANS DEVELOPMENT — банку проектів №1 в Росії з 1993 року. проекти будинків, проекти котеджів, готові проекти будинків, котеджів

Джерело: Проекти будинків, котеджів: типові та індивідуальні проекти котеджів та будинків з колоди, бруса, з дерева, цегли та блоків.

Також ви можете прочитати