Проекти будинків на 2 господаря для двох сімей.

06.07.2015

Проекти будинків на 2 господаря

В нашій країні багато людей бажають жити в будинках великими сім’ями, тому все більшою популярністю користуються проекти будинків на 2 господаря. Архітектори здатні розділити простір і сім’ї різних поколінь зможуть відчувати себе максимально комфортно.

Якщо Ви бажаєте, щоб діти і онуки жили поруч, то повинні подбати про те, щоб навколо були оптимальні умови для щасливого життя. Адже часто буває таке, що деякі члени сім’ї просто відчувають себе «вічними гостями». Щоб таких проблем не виникало, потрібен грамотно підготовлений проект будинку на 2 господаря, в якому будуть передбачені всі нюанси, від останніх залежить якість життя. Такі проекти мають головну особливість – вони набагато економічніше, тому кожен може собі дозволити таке задоволення, як велика сім’я під одним дахом.

проект будинку на 2 господаря

Будинок на дві сім’ї поділяють, використовуючи різні технології. Дуже часто це може бути внутрішня перегородка. Варто зазначити, що відсутність ще однієї зовнішньої стіни дає можливість непогано заощаджувати на опаленні. Незважаючи на те, що йдеться про спільний проект будинку, кожна сім’я може за власним смаком облаштувати свою половину. У внутрішніх приміщеннях може використовуватися не тільки різна обробка, але і внутрішнє планування. У проекті будинку на 2 сім’ї можуть бути дві цілком ізольовані половини. Можна використовувати навіть спільні господарські приміщення, наприклад, кухню або гараж.

Проект двоповерхового будинку на два господаря

Красивий двоповерховий будинок на 2 господаря – відмінний вибір для великої родини, яка хоче мати власне комфортабельне житло. Сьогодні кожному доступні проекти, які повністю будуть відповідати уявленням про ідеального життя.

У проектів приватних двоповерхових будинків для великих сімей є ряд незаперечних переваг, яких немає у звичайних тісних мансардних будинків. Одна сім’я здатна повністю зайняти простір на другому поверсі, тим самим, цілком відокремитися від інших мешканців. Для цього створюються проекти будинків на два господаря і два входи, які радують своєю вартістю. Адже майбутні мешканці першого поверху не потребують даху, а мешканці другого можуть не хвилюватися про витрати на фундамент.

Якщо ж сім’я не бажає повністю відділятися один від одного, то можна просто продумати, як раціонально зонувати внутрішній простір. Наприклад, на першому поверсі краще розташувати кімнати для спільного користування, а на верхній поверх перенести спальні. Таке планування будинку на два господаря є найбільш популярною.

оригінальний проект двоповерхового будинку на 2 господаря

Якщо мова йде про заміському будівництві, то можна використовувати проекти типових будинків з різних матеріалів, бажано екологічних. А якщо потрібен високий рівень екологічності, то краще замовити проект дерев’яного будинку на два господаря. При будівництві можуть використовуватися різні технології, і Ви можете коректувати вигляд, як внутрішніх, так і зовнішніх просторів.

Жити в дерев’яному будинку завжди комфортно і приємно, але якщо мова йде про двох сім’ях, то краще враховуйте ряд вимог і нюансів. Важливо, щоб у будинку спальні і санвузли перебували на невеликій відстані один від одного. Таким чином, ні в кого не виникатиме зайвих претензій. Майте на увазі, що краще замовляти проекти приватних будинків на два господаря тільки у професіоналів, які вміють правильно розподіляти простір у приміщеннях.

Будинок на дві родини з мансардою

Якщо Ви бажаєте отримати не тільки комфортабельний великий будинок, але і дуже гарний, то повинні розглянути проекти будинків з мансардою на 2 господаря, які відрізняються від інших неповторними екстер’єрними рішеннями. В результаті Ви можете отримати яскравий фасад з додатковою площею, яку зможуть використовувати представники двох родин. У мережі можна переглянути готові проекти будинків на два господаря з різними входами, серед яких є і житло з «дзеркальним відображенням». Це необхідно, якщо обидві родини хочуть жити в однакових умовах.

Деякі будівельники готові надати типовий проект одноповерхового будинку на два господаря, а потім Ви просто зможете внести свої корективи. Навіть якщо у Вас звичайний будинок, то можете його переробити, замовивши проект приватного будинку на 2 сім’ї, який правильним чином зможе розділити простір, забезпечуючи комфортну атмосферу.

цікавий проект будинку на два господаря з мансардою

Проекти каркасних будинків на 2 сім’ї з мансардою

Варто поговорити і про каркасних будинках. Завдяки низькій вартості вони стають все популярнішими з кожним днем. За невеликі гроші кожен може отримати проект каркасного будинку на два господаря, який буде дуже зручним та економічним в експлуатації. Даний вид будівель – крок у майбутнє, де використовуються найкращі доступні технології для будівництва житла. Головна перевага каркасних будинків для великих сімей – беззастережна економія. Ви отримаєте не просто міцну дерев’яну споруду, але і красиве житло із екологічно чистого матеріалу.

Жити великою родиною в такому будинку – одне задоволення. У приміщеннях оптимальний мікроклімат, і всі мешканці будуть почувати себе відмінно. Якщо виберете хороших будівельників, легку конструкцію з каркаса для Вас зведуть за лічені дні. Кращі проекти будинків на два господаря з мансардою можуть виконуватися також з каркаса, і в результаті виходить не просто красивий будинок, а затишне і привабливе житло.

Будинки на 2 господаря з гаражем

Як ми вже говорили, у будинках на 2 господаря зустрічаються загальні приміщення. Наприклад, гараж може бути загальним. В таких випадках існують проекти будинків на два господаря з гаражем, в яких є правильне планування, завдяки якій кожна з двох сімей відчуває себе комфортно. Якщо у Вас вже є готовий проект, то можна в нього додати додаткове приміщення у вигляді великого гаража.

Будинки з газобетону для двох господарів

У нас також часто будують будинки з такого матеріалу, як газобетон, так як він найкраще зарекомендував себе за останні десятиліття. Такий будинок має високим рівнем міцності, стабільністю експлуатації, а також чудовою геометрією. Таке житло відмінно підійде для великої родини.

проект будинку з газобетону для двох господарів

Короткий опис статті: будинки проекти Різні проекти будинків на 2 господаря, а також яку планування будинку для двох сімей краще всього вибрати, виходячи з ваших особистих вимог і побажань. проекти будинків на 2 господаря, проекти будинків на 2 сімї, два

Джерело: Проекти будинків на 2 господаря для двох сімей.

Також ви можете прочитати