Проекти дахів приватних будинків, Проектування будинків. Уроки

19.07.2015

Проекти дахів приватних будинків

справді проекти дахів приватних будинків мають велике значення, так як якщо ця документація правильно складена, то ваш будинок буде надійно захищено на довгі роки, крім того, вам буде забезпечено комфортне проживання

Тому складання проекту покрівлі необхідно відводити достатньо уваги. Як правило, коли говорять про подібну документацію, то мають на увазі вибір конструкції покрівлі, її розміри, кількість використовуваного матеріалу, а також вибір покрівельного.

У більшості випадків проект даху приватного будинку розробляється спільно з проектом на будівництво будинку. Доцільно вибирати прості дахи будинків, так як складні конструкції збільшують зведення будинку. Крім правильного вибору і монтажу покрівельного матеріалу багато майстрів звертають власників приватних будинків на дотримання технології кріплення комірів, розжолобків, ковзанів, водостоків і подібних конструкцій. У свою чергу продавці нерідко нагадують про доцільність здійснювати покупки в одному місці.

Використання тієї чи іншої покрівельної конструкції при складанні проекту будинку залежить від багатьох складових, проекти дахів приватних будинків сильно прив’язані до габаритних розмірів, планування будинку. кліматичної зони та типу покрівлі. Дуже часто усім таким умовам відповідає мансардний дах, так як вона дозволяє збільшити ефективність капіталовкладень, додавши будинку корисної площі. Завдяки ній власник будинку будує не один одноповерховий будинок, а два. Однак використання мансардного поверху повинно бути обдуманим рішенням, так як воно має певні недоліки.

Проекти дахів приватних будинків – плоска або скатні?

Якщо ви звикли до нестандартних рішень і вам не шкода втратити потенційну корисну площу, то придивіться до проектів дахів приватних будинків із плоскою покрівлею. Слід зазначити, що сьогодні розроблено безліч проектів, будівництво яких з плоскою покрівлею виявляється найбільш доцільним. Як правило, це будівлі зі складною конфігурацією планування. Звичайно, будівництво будівель зі складною конфігурацією досить невигідне вкладення грошових коштів, але суть залишається тією ж – економічно більш вигідним може стати пристрій плоского даху. Найбільш раціональним і естетичним способом, на мій погляд, буде поєднання скатної даху з плоскою.

Найбільш визнаними проектами дахів приватних будинків все ж виявляються скатні дахи. кількість скатів у яких може бути найрізноманітнішим. Звичайно, мова не йде про використання для приватного будинку односхилим конструкції. Для житлових будинків використовуються інші приватних будинків дахи, принаймні з двома скатами, які проектувальники і архітектори жартівливо називають зозулями. Так, вдома економічні в будівництві при використанні дахів простих форм, віз вальм, підлозі вальм, слухових вікон або безлічі скатів. Однак, задіяння деяких варіантів необхідно при бажанні власника будинку зробити другий поверх. Так як проектом прийнято таке рішення, то і висота даху повинна бути відповідною.

Особливості проекту даху приватного будинку

Якщо у вас хороша база знань або ви хочете її отримати, то давайте ознайомимося з наступним матеріалом: важливо пам’ятати, що дах з висячими кроквами, тобто дах, крокви якої спираються на бічні стіни. Особливість такої конструкції у виникненні распирающих навантажень, що припадають на бічні стіни. Навантаження зменшуються завдяки використанню затяжки, званої також ригелем.

Слід зазначити, що для зменшення розпирала навантаження до нуля розтяжку необхідно перемістити в самий низ конструкції, таким чином ми отримаємо, можна сказати ферму. Однак така конструкція може використовуватися тільки для створення горищного приміщення, але аж ніяк не для формування мансардного поверху. Таким чином, необхідно встановити затяжку на певній висоті, яка і стане висотою поверху.

Звичайно, сьогодні конструктори складають проекти дахів приватних будинків становлять з урахуванням діючих навантажень. Навантаження підраховуються при складанні проектної документації. Із-за навантажень може виникати і прогин крокв, що може спостерігатися на наступній схемі. Треба пам’ятати, що при складанні проекту важливо правильно розрахувати висоту крокв. Крім того, при влаштуванні затягування необхідно бути уважним, щоб не виникало великих розтягуючих зусиль. Якщо при проектуванні будинку затягування поміщена дуже високо, то проблеми не уникнути. Стіни мансардного поверху можуть перекинутися під впливом цих сил.

Якщо проект даху приватного будинку складений невірно і неправильно виконаний розрахунок, то врятувати становище може тільки встановлення підпори для підтримки конькової балки. Саме вона і буде сприймати зусилля E.

Як правило, багато забудовників не використовують креслень при проектуванні даху, що небезпечно для ваших капіталовкладень, так як все повинно бути продумано і сплановано до дрібниць: викреслюючи план даху приватного будинку в автокад або іншої програми, ви здивуєтеся, як багато деталей необхідно опрацювати.

Короткий опис статті: проекти приватних будинків, Проекти дахів приватних будинків — проектування будинків. Проект даху будинку. проекти дахів приватних будинків, проекти приватних будинків, дахів

Джерело: Проекти дахів приватних будинків — Проектування будинків. Уроки проектування

Також ви можете прочитати