Проекти двоповерхових будинків. План, схема 2-поверхового житлового будинку .

03.07.2015

Двоповерхові будинки
Двоповерховий будинок — вигідно і комфортно

Проекти двоповерхових будинків — це ваш реальний шанс отримати власне комфортабельне житло. В залежності від того, наскільки просторий будинок вам необхідний, архітектурне бюро «Будинки Липинских Україна» пропонує кілька варіантів проектів будинків :

    Проект двоповерхового будинку з гаражем. Проект маленького компактного двоповерхового будинку. План двоповерхового будинку для великої сім’ї.

Велика кількість різних варіантів дає можливість кожному клієнту нашого проектного бюро вибрати саме той план будинку, який найбільш повно відповідає його уявленням про ідеальне житло.

Проекти приватних двоповерхових будинків мають ряд переваг порівняно з невеликими мансардними будинками. Вони дозволяють у повному обсязі використовувати всю площу другого поверху. Крім того, вартість квадратного метра в таких будинках не нижче, ніж у одноповерхових, адже будівництво другого поверху не вимагає витрат на фундамент, а першого — на дах.

Проект двоповерхового житлового будинку, а також дозволить більш раціонально зонувати внутрішній простір: відвести перший поверх під кімнати загального користування, а спальні перенести на верхній поверх.

Якщо вас зацікавила можливість придбати проекти 2-х поверхових будинків, звертайтеся в архітектурне бюро «Будинки Липинских Україна». Тут ви знайдете плани типових цегляних будинків, а також споруд з сучасних екологічних матеріалів.

Кожен план двоповерхового будинку на нашому сайті представлений з фото і розмірами, а також зазначенням технологій, які застосовуються при будівництві.

Короткий опис статті: плани будинків Проекти, схеми двоповерхового будинку на порталі Будинку Липинских. Тел: +38 (044) 360-29-33. Затишне проживання для Вашої родини! Двоповерхові будинки

Джерело: Проекти двоповерхових будинків. План, схема 2-поверхового житлового будинку | Двоповерхові будинки lipinscy

Також ви можете прочитати