Проекти і планування таунхаусів і дуплексів. Проекти таунхаусів на 2 сімї.

06.10.2015

Але часто трапляється, що така різноманітність і безліч пропозицій ставить потенційного клієнта в тупикову ситуацію. Говорячи простою мовою, йому важко розібратися, а деколи він може і зовсім не здогадуватися, про що взагалі йде мова, коли за допомогою реклами покупцеві пропонують вилетту, лейнхаус або щось ще. Звичайному покупцеві ближче такі визначення як сільський будинок, особняк або вілла. В останні роки широку популярність отримали таунхауси. Але список типів житла за містом на цьому не припиняється. Існує маса інших термінів, в яких бажаючим придбати власне житло, якою вони марили, варто розібратися і вивчити їх принципові відмінності.

Все частіше останнім часом зустрічаються різноманітні модифікації вельми поширених зараз будівель — таунхаусів. Такий поділ якісно відрізняє їх один від одного, а також залучає велику кількість покупців. На сьогоднішній день найбільш популярними є наступні проекти таунхаусів :

Класичний таунхаус (англ. simple house) являє собою житлове будова з декількома спальнями, вітальнею, їдальнею або кухнею. Нижній поверх займає гостьова спальня або робочий кабінет. На верхніх поверхах можливо наявність облаштованої вітальні-студії в доповненні з баром. Тераса також є додатковим місцем для проведення дозвілля або ж відпочинку.

Дуплекс — звичний котедж, який відрізняється тим, що він розділений на дві сім’ї. Часто житлова площа дуплексу невелика і складає близько 300 квадратних метрів. Власниками квартир в таких будинках є друзі, близькі знайомі чи навіть родичі. Важливою особливістю даного виду споруди буде відносна економія на матеріалах для будівництва і електричних комунікаціях. Господарі квартир в дуплексі вдаються до використання оригінального дизайну в інтер’єрі будинку і зовнішній обробці кожної його половини. Вперше дуплекси з’явилися в Англії в 19 столітті. Вони призначалися для підростаючого покоління, і служили в якості прибудинкової прибудови.

Твинхаус — це подоба дуплексу. Різниця між цими двома типами ніяк архітектурно не виражена. У двох окремих будинках твинхауса загальна стіна.

Лейнхаус — модифікація таунхауса, яка має найбільшу популярність серед покупців. Цей термін бере свій початок від англ. lane house, що в перекладі означає як «переулочный будинок». Приваблива архітектура, величезна за мірками середньостатистичного таунхауса житлова площа, автономне тепло та електропостачання — все це робить лейнхаус фаворитом серед інших. Даний вид споруди відрізняє досить високі стелі (деякі досягають 3-3,5 метрів у висоту). При цьому загальна площа становить близько 250 — 300 квадратних метрів. До того ж, цокольний поверх і мансарда роблять свою справу, надаючи будовою ще більш естетичний вигляд.

Вилетта — ексклюзивна будова в італійському стилі. Це цілком комфортне житло з терасами і мансардами. Ділянки, що відводяться для будівництва вілетт, вражають: вони варіюються від 8 до 10 соток.

Проекти таунхаусів різноманітні. Серед них є і порівняно недорогі будинки. Приміром, квадрохаус. В основному, це одно — або двоповерховий будинок для кількох сімей. В основному, в квадрохаусе проживає до чотирьох сімей. Будівля розділена на чотири відділення з окремим власним входом і ділянкою для кожної з проживаючих тут сімей.

Для задоволення споживчого попиту в нинішній час набирає широку популярність будівництво цілих селищ з недорогими таунхаусами, в яких є недорога планування таунхаусів. Така забудова дає можливість різним соціальним верствам проживати окремо, не змішуючись між собою. Тому й дорогі котеджі розташовані окремо від таунхаусів середньої цінової категорії.

Стрімке зростання заміської нерухомості очевидний. Володіння таким майном дозволяє всім без винятку, хто вирішив змінити своє місце проживання, підібрати собі оптимальний і підходящий варіант. Зараз будь-які проекти таунхаусів є одним з найбільш перспективних видів нерухомості. Їх популярність тільки росте — навколо великих міст зводяться тисячі таких будівель. Проживання в такому будинку корисніше для здоров’я — нікому не секрет, що далеко від галасливого мегаполісу природа набагато чистіше: більше свіже повітря, прекрасні пейзажі з вікна і помітно більш чиста вода. Мало того, це досить економно — ціни на таунхауси набагато менше вартості квартир в місті чи власного будинку.

Короткий опис статті: проекти будинків безкоштовно Проекти таунхаусів і дуплексів представлені на нашому сайті. Готові проекти таунхаусів на 2 сім’ї Ви можете придбати прямо зараз. Ознайомтеся з плануваннями таунхаусів. проекти таунхаусів, проекти таунхаусів на 2 сім’ї, планування таунхаусів

Джерело: Проекти і планування таунхаусів і дуплексів. Проекти таунхаусів на 2 сім’ї.

Також ви можете прочитати