Проекти каркасних будинків, безкоштовно, завантажити безкоштовно

28.07.2015

Побудуємо каркасний будинок під ключ. Безкоштовно скачати проект з планами.
Креслення каркасних будинків з внутрішніми планами і наружними фасадами.

Технологія, креслення і схема складання. побудовані каркасні будинки фото. Прорахована кошторис на будівництво та оздоблення каркасного будинку приблизно 100 кВ. м. Фото етапів будівництва. складання каркасника.

Проект каркасного будинку 60 м2

Загальна площа — 62 м2

Житлова площа — 42 м2

Проект каркасного будинку дачного типу з однією спальнею на першому поверсі. Легка планування, мінімальна кількість внутрішніх стін, зменшують загальну вартість будови. Даний будинок буде ідеальним, як будинок для заміського відпочинку, так і для сезонного проживання. Будівництво каркасних будинків по даному проекту, виробляємо в Санкт-Петербурзі і Ленінградської області.

Проект каркасного будинку 75 м2

Загальна площа – 73.6 м2

Житлова площа – 60,5 м2

Бюджетний дизайнерський каркасний будинок від нашого архітектора. У будинку один балкон і невелика тераса, які гармонійно вписані в загальну архітектурну концепцію будови. В будинку є дві спальні, що цілком достатньо для проживання сім’ї з однією дитиною. Вітальня за бажанням може бути суміщена з кухнею, що саме по собі зробить перший поверх більш повітряним і просторим.

Проект каркасного будинку 85 м2

Загальна площа – 85.3 м2

Житлова площа – 70,4 м2

Сучасний дизайнерський каркасний будинок від нашого архітектора. В будинку велика тераса, які гармонійно вписані в загальну архітектурну концепцію будови. В будинку є три спальні, що цілком достатньо для проживання сім’ї з двома дітьми. Вітальня за бажанням може бути суміщена з кухнею, що саме по собі зробить весь будинок більш повітряним і просторим.

Проект каркасного будинку 90 м2

Загальна площа — 92 м2

Житлова площа — 56 м2

Невеликий, економічний будиночок дачного типу для сезонного проживання. Його простий дизайн відмінно буде поєднуватися з будь-якими об’єктами на ділянці. Такий будинок можна зробити, як для себе, так і для гостей. Велика вітальня дозволить з комфортом збиратися всій родині. Поєднання кухні і їдальні робить будинок просторим і багатофункціональним.

Проект каркасного будинку 110 м2

Загальна площа — 110,1 м2

Житлова площа — 87,8 м2

Традиційний будинок на сучасний лад. Дві спальні і велика вітальня — це все, що необхідно для сім’ї з трьох осіб для комфортного проживання. Такий будинок з будь-якого будівельного матеріалу може з легкістю замінити вам невелику квартиру. Зате є декоративна веранда, яка в майбутньому може використовуватися як для зберігання різних речей, так і для відпочинку.

Проект каркасного будинку 115 м2

Житлова площа — 98 м2

Невеликий, досить економічний будиночок для сезонного проживання. Його оригінальний,але в той же времяпростой дизайн відмінно буде поєднуватися з будь-якими об’єктами на ділянці. Такий будинок можна зробити, як для себе, так і для гостей. Загалом у цьому будинку дуже грамотне планування, що дає можливість майбутнім мешканцям використовувати практично будь-який стиль при оформленні приміщень.

Проект каркасного будинку 130 м2

Загальна площа 130.7 м2

Житлова площа 124.6 м2

Площа забудови 110.5 м2

Цей заміський будинок з оригінальним плануванням, з балконом на другому поверсі і кількома кімнатами усередині котеджу. В котеджі є кілька входів, що дозволяє більш функціонально використовувати житлові зони. Невелика тераса, може бути місцем відпочинку, так і бути майданчиком для зберігання необхідних речей. В цілому в цьому котеджі дуже приємна і вільне планування, що дає можливість різні варіанти планувань кімнат.

Проект каркасного будинку 140 м2

Загальна площа 142.9 м2

Житлова площа 103.9 м2

Площа забудови 110.5 м2

Цей будинок з цікавою покрівлею, невеликим накритим балконом на другому поверсі і великою кількістю кімнат всередині самої будівлі. В будинку є кілька входів, що дозволяє більш функціонально використовувати житлові зони. Невелика тераса, може бути місцем відпочинку, так і бути майданчиком для зберігання необхідних речей. Загалом у цьому будинку дуже приємна і вільне планування, що дає можливість майбутнім господарям застосувати практично будь-який стиль при оформленні кімнат.

Проект каркасного будинку 145 м2

Загальна площа 145.1 м2

Житлова площа 128.4 м2

Площа забудови 110.5 м2

Одне поверховий каркасний будинок з чудовим плануванням і розташування кімнат. В будинку три спальні кімнати та велика кухня, що дозволяє більш функціонально використовувати житлові зони. Великі вікна дають багато світла і візуального простору. Загалом у цьому будинку дуже приємна і вільне планування, можливе планування приміщень перебудувати під індивідуальні побажання.

Проект каркасного будинку 150 м2

Загальна площа 151.6 м2

Житлова площа 93.9 м2

Будинок, створений щоб випромінювати радість і постійно дарувати своїм власникам найпрекрасніший настрій. Поєднання практично природного кольору колоди з бордовою стріхою і білими огорожами робить будинок легким і витонченим, а сходинки, які розташовані симетрично з двох сторін, створюють ефект входу на подіум.

Проект каркасного будинку 170 м2

Загальна -163,2 м2

Житлова -124,8 м2

Будинок виконаний в стилі «Хай-тек». Досить незвичайний! Але багато клієнтів вже цікавляться подібними будинками. В даному проекті немає нічого зайвого. Він здається великим, але це не так. Трохи більше 160 квадратних метрів, чого цілком достатньо, що б зробити цей будинок не тільки місцем постійного проживання, але і своєї творчої майстерні. У такому будинку можна радіти життю і відчувати себе комфортно.

Проект каркасного будинку 175 м2

Загальна площа — 174.8 м2

Житлова площа — 147.0 м2

Ось такмі повинен бути заміський каркасний будинок. Вибирая проект для будівництва будинку, адже тільки ви бачите картинку майбутнього будинку найбільш чітко. Цей проект будинку виявився напевно найбільш цікавим, як з боку замовника, так і з боку архітектора. Даний проект будинку підійде до найвишуканішим смакам. Побудувавши такий будинок,Ви будете насолоджуватися його оригінальним виглядом і плануванням.

Проект каркасного будинку 190 м2

Загальна площа — 188.8 м2

Житлова площа — 137.0 м2

Яким повинен бути заміський дерев’яний будинок? Відповісти на це питання кожен повинен самостійно, адже тільки ви бачите картинку майбутнього будинку найбільш чітко. Але цей проект виявився досить цікавим, як з боку замовника, так і з боку архітектора. Без розбіжностей, але з різними смаками.

Проект каркасного будинку 200 м2

Загальна площа 202.9 м2

Житлова площа 143.9 м2

Привабливий, парадний і дуже презентабельний вигляд — одна з особливостей цього каркасного будинку. Велика тераса, яка служить не тільки місцем відпочинку, але і великий сходинкою при вході, поділюваної дві зони відпочинку. Величезні вікна, розташовані по всьому периметру будинку, створюють неповторний строгий вигляд дерев’яного будинку.

За даними проектів можливе побудувати не тільки каркасний будинок ,але і застосувати проект для будівництва будинків з газо бетону або пінобетону,з оциліндрованого або рубленого колоди,клеєного і профільованого бруса.

Проект каркасного будинку 240 м2

Загальна площа 242.2 м2

Житлова площа 198.4 м2

Площа забудови 120.5 м2

Двох поверховий каркасний будинок з чудовим плануванням і розташування кімнат. В будинку три спальні кімнати і велика столова, що дозволяє більш функціонально використовувати житлові зони будинку. Великі вікна дають багато світла і візуального простору. Загалом у цьому будинку дуже приємна і вільне планування, можливе планування приміщень перебудувати за індивідуальним бажанням. Даний проект популярний в західних країнах.


Короткий опис статті: проект будинку безкоштовно Економ-Буд — проекти і будівництво каркасних будинків Санкт-Петербурга.

Джерело: Проекти каркасних будинків, безкоштовно, завантажити безкоштовно, дивитися фото

Також ви можете прочитати