Проекти одноповерхових будинків і котеджів . Метроплекс

22.08.2015

Сторінки
Проекти одноповерхових будинків в каталозі «Метроплекс»

В даному розділі представлені проекти одноповерхових будинків. Площа одноповерхових приватних будинків варіюється від 60 м 2 до 260 м 2 .

Одноповерховий будинок до 100 м 2 – це хороший варіант для невеликої сім’ї. Він максимально функціональний. одноповерховому приватному будинку немає нічого зайвого. Планування проста і зручна, найчастіше включає дві спальні, кухню – вітальню, санвузол, бойлерна, тераса. Такий будинок також відмінно підходить для дачної ділянки. Будівництво такого будинку під ключ можливо здійснити в максимально короткі терміни — від 3х місяців. Вартість малого одноповерхового будинку до 100 м 2 також приваблива – 360000 грн. Однак при виборі проекту одноповерхового будинку важливо врахувати всі чинники, ціна серед яких — не головний. Якщо ви плануєте жити в цьому будинку не один рік, варто оцінити можливість виникнення нових потреб, наприклад, таких як:

  • окремий кабінет;
  • додаткова спальня (гостьова або дитяча);
  • додатковий санвузол;
  • тренажерний зал.

Це далеко не повний перелік приміщень, наявність яких може стати важливим для вас у майбутньому. Тому варто уважно поставитися до вибору проекту, прислухатися до думки професіоналів, які спроектували не один будинок і знають наперед. що варто передбачити на етапі вибору проекту. Досвідчені фахівці компанії «Метроплекс» завжди готові дати слушну пораду і відповісти на всі виникаючі у вас питання.

Умовно можна виділити категорію проектів одноповерхових будинків площею від 100 до 200 м 2. У таких будинках найчастіше є вбудований гараж, що дуже зручно та економічно. У такому будинку вже розміщується три спальні, кімнати стають просторіше.

ОДНОПОВЕРХОВИЙ ПРИВАТНИЙ БУДИНОК З КОРИСНИМ ГОРИЩНИМ ПРОСТОРОМ

Часто зустрічаються випадки, коли є невелика ділянка землі і будівництво одноповерхового малого будинки недоцільно, а грошей на будівництво двоповерхового будинку немає. Тоді слід згадати про даремно незадіяних площах у багатьох будинках — подчердачное простір, в якому з легкістю можна розмістити кілька кімнат, за рахунок правильного вибору кута нахилу покрівлі. Наприклад, у будинку площею 140 м 2. площа подчердачного простору 68 м 2. Загальна площа будинку збільшується на 50%! Компанія «Метроплекс» розробила багато різних варіантів будинків, які дозволяють отримати максимум простору за мінімум витрат при будівництво будинку під ключ .

Також пропонуємо ознайомитися з готовими проектами будинків з мансардою . які можна віднести до перехідного типу від отдноэтажных до двоповерховим котеджів. Дізнатися «+» і «-» при виборі проектів одноповерхових приватних будинків ви можете з статті на нашому сайті«ОДНОПОВЕРХОВІ БУДИНКИ «ЗА» І «ПРОТИ»» .

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків Великий вибір проектів одноповерхових приватних будинків і котеджів. Функціональне планування, можливість модифікацій, стильний дизайн, вигідні умови покупки. вартість проектів одноповерхових будинків, проекти одноповерхових будинків, одноповерхові приватні будинки, одноповерхові будинки до 100 кв м

Джерело: Проекти одноповерхових будинків та котеджів | Метроплекс

Також ви можете прочитати