Проекти одноповерхових будинків з гаражем в Мінську та Білорусі

03.07.2015

Проекти одноповерхових будинків з гаражем і без.


Ще десять років тому проекти одноповерхових будинків вважалися підходящим варіантом в основному для дач або літніх будинків для сезонного проживання, але сьогодні вони користуються заслуженою популярністю. Причина в тому, що у таких конструкцій багато незаперечних плюсів.

Переваги одноповерхових будинків.

Такі споруди дозволяють більш раціонально використовувати простір. По-перше, все знаходиться поруч і не треба зайвий раз підніматися або спускатися за знадобившихся річчю. По-друге, економиться житловий простір, який у двоповерхових конструкціях йде на сходи, а це кілька метрів.

У одноповерхових будинків є якість, особливо важливе для дітей і людей похилого віку – це мінімальний ризик травматизму. Практично повна відсутність сходів робить їх зручними і безпечними у використанні. Таке планування позитивно позначається і на атмосфері в сім’ї. Відсутність другого поверху і сходів об’єднує і покращує психологічний мироклимат.

Але, звичайно, проекти одноповерхових будинків, в першу чергу, приваблює їх вартість! За такої поверховості фундаменту не потрібно нести додаткове навантаження. Також зменшуються вимоги до стін, що знижує загальну вартість спорудження. Крім того, менше витрат буде йти на обігрів приміщень і ремонтні роботи.

Проекти одноповерхових будинків з гаражем.

Як правило, одноповерхові будівлі займають від 50 до 150 квадратних метрів площі, залежно від розмірів ділянки і бюджету клієнта. Найбільш оптимальним варіантом є площу 100-120 кв. м. Якщо це проект одноповерхового будинку з гаражем, то його розміри повинні бути трохи більше, приблизно 120-130 кв. м. так як на гараж найчастіше йде близько 20-30 квадратних метрів, в залежності від розмірів автомобіля.

Якщо два автомобіля, то найчастіше ця цифра коливається в межах 40-50 метрів. Переваги проектів одноповерхових будинків з гаражем очевидні, але є й деякі недоліки. Наприклад, взимку потрібно буде розчищати сніг від хати до дороги, тому при проектуванні будинку це важливо врахувати і постаратися привернути його ближче до вулиці.

до Речі, можна використовувати вже готовий проект, у тому числі з деякими змінами, або замовити індивідуальний. Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, оцінивши рельєф поверхні та інші особливості ландшафту.

Популярні проекти будинків з гаражем:

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків У проектній майстерні «Проджект Лаб» ви можете замовити недорогий проект одноповерхового будинку, в тому числі з просторим гаражем. проекти одноповерхових будинків з гаражем,проект одноповерхового будинку

Джерело: Проекти одноповерхових будинків з гаражем в Мінську і Білорусі

Також ви можете прочитати