Проекти одноповерхових будинків з пінобетону . СтройГрад

24.08.2015

Проекти одноповерхових будинків з пінобетону


Якщо ще недавно вся наша країна забудовувалася багатоповерхівками, то через роки стало зрозуміло, що вигідніше створювати одноповерхові будинки. І все більше таких будівель з’являються в численних котеджних селищах, так і взагалі в заміському будівництві. Проекти одноповерхових будинків з піноблоків — чи не самий вигідний варіант будівництва сьогодні.

На користь вибору саме будинків в один поверх говорять такі його показники, як швидке зведення, можливість вписати його в ділянку будь-якої архітектури та площі. На користь газобетону говорять його економічність, також швидкість зведення за рахунок великих розмірів блоків та інші експлуатаційні якості.

Одноповерховий котедж, незважаючи на наявність лише одного поверху, насправді може бути дуже просторим. До того ж сучасні проекти одноповерхових будинків з піноблоків з гаражем припускають їх для постійного проживання, а значить, в ньому буде все, що потрібно для комфортного існування. Збільшення площі може досягатися також за рахунок будівництва горища або підвалу.

Проекти одноповерхових будинків з пінобетону відмінно підійдуть тим, кому не потрібно економити простір заміського ділянки і хто прагне позбутися зайвих сходів в будові. У нашій компанії ви можете замовити вже готовий проект одноповерхового будинку з піноблоків з гаражем, мансардою або без них. Ми виконуємо всі роботи під ключ і гарантуємо високу якість виконання.

Якщо ви вибираєте котедж для постійного проживання і при цьому хочете, щоб будівельний матеріал, з якого він буде виконаний, був екологічно безпечним, проекти одноповерхових будинків з газобетону — найбільш прийнятний для вас варіант. При цьому він доступний, оскільки навантаження на грунт і фундамент буде невеликий, а значить, не потрібно буде вкладати кошти в їх додаткове облаштування.

Проекти одноповерхових будинків з пінобетону адаптовані для зведення навіть на складних у плані геології ділянках. При цьому в приміщенні буде створено і обладнано все необхідне для комфортного і зручного існування всієї родини.

Короткий опис статті: проекти одноповерхових будинків, Проекти одноповерхових будинків з пінобетону сьогодні одне із самих вигідних видів будівництва. проекти одноповерхових будинків з пінобетону

Джерело: Проекти одноповерхових будинків з пінобетону | СтройГрад

Також ви можете прочитати