Проекти одноповерхових цегляних будинків з оптимальною плануванням

10.07.2015

Особисті уподобання це, звичайно, важливо, але типові проекти одноповерхових цегляних будинків створюються за певними канонами і правилами, перевіреним часом.

vibor_gotovogo_proekta_doma_ibudua-5

Оптимальний вхід

В регіонах з холодними зимами передувати передпокої має невеликий тамбур, який скоротить витік тепла через відкриті двері. Допускається не робити окремий тамбур в проекті, але тоді сама передпокій повинна бути ізольованою, тобто між передпокоєм і основною частиною будинку повинна бути зачинені двері.

Оптимальне зонування

Насамперед, принцип зонування стосується відділення тій частині будинку, де буденними справами займаються домочадці і де приймають гостей, від тієї частини, де розташовані спальні кімнати. І це не примха, а необхідна умова комфортабельності будинку. Таке чітке розділення позбавить вас від ситуації, коли в пошуках санвузли гість може випадково зайти, наприклад, в хазяйську спальню. У двоповерхових будинках все просто — природною межею служить сходи, а от проекти одноповерхових будинків і котеджів з еркерами для вирішення даного питання вимагають від архітектора певної винахідливості.

Зонування в блоці кухня / їдальня / вітальня обов’язковим не є. Всі ці приміщення можна поєднати, отримавши великий відкритий простір, функціональні зони в якому можна виділити прийомами оформлення інтер’єру; можна поєднати лише кухню і їдальню, а можна, навпаки, — виділити кухню, а столову поєднати з вітальні. Тут особливих вимог немає, можна робити на свій розсуд.

Оптимальні спальні кімнати

Спочатку про кількість — по одній на кожного члена сім’ї. Те, що батьки сплять в одній кімнаті, нічого не змінює: повинна бути одна «запасна» кімната, яка може стати кабінетом, кімнатою для гостей, бібліотекою або ще чимось — у кожній родині це вирішується індивідуально.

Багато хто вважає, що спальні дітей можна робити менше, ніж спальню батьків. Хибна думка. Дорослі в спальні, по суті, тільки сплять, займаючись своїми справами і відпочиваючи в інших приміщеннях. Діти ж у своїх кімнатах і сплять, і роблять уроки, і грають, тому дитячі кімнати аж ніяк не повинні бути менше, ніж спальня батьків.

Тепер ви, можливо, по-іншому будете вибирати проекти одноповерхових цегляних будинків, вже з урахуванням основних принципів оптимального розподілу внутрішнього простору будинку.

© 2012 — 2014 р.

Проекти будинків Краснодар

Короткий опис статті: типові проекти будинків опис

Джерело: Проекти одноповерхових цегляних будинків з оптимальною плануванням

Також ви можете прочитати