Проектування будинків і котеджів

21.07.2015

ПРОЕКТУВАННЯ заміських БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ: З ЯКИМИ ОБ’ЄКТАМИ І МАТЕРІАЛАМИ МИ ПРАЦЮЄМО?

Зверніть увагу, що проектування котеджів – це не єдиний напрямок у нашій діяльності, так як ми активно працюємо і з фізичними особами, і з представниками різних компаній, розробляючи для них проекти складських приміщень, адміністративно-побутових і промислових об’єктів.

У нас ви можете замовити індивідуальний проект будинку з наступних матеріалів:

 • деревина (клеєний брус, профільований брус, оциліндрована колода);
 • цегла, камінь, піноблоки, газобетонні блоки;
 • також особливим попитом користуються проекти котеджів і інших будівель каркасного типу.

Процес проектування

У процесі складання проектної документації в обов’язковому порядку враховуються не тільки основні характеристики майбутніх об’єктів і найбільш оптимальні матеріали. Проектування – це, багато в чому, процес самовираження, тому ми беремо до уваги усі побажання клієнтів.

 • Проектування заміських будинків: які етапи найбільш важливі?
 • Постановка задачі та опрацювання концепції та образу будови;
 • Складання набору робочих креслень (відображення зонування площ, розробка просторової структури, положення об’єкту на ділянці), який ляже в основу проекту;
 • Розробка проекту. складання кошторисів і планів.
 • Розробка робочої документації: виконання детального розрахунку вузлів, складання всіх специфікацій.

Комплексний підхід до вирішення завдань і високий професіоналізм у проектуванні дозволяє нашій компанії розробити будівлі будь-якої конфігурації. Наша команда – це кваліфіковані дизайнери, інженери і архітектори, з любов’ю ставляться до своєї справи і вміють творчо підходити до вирішення завдань.

Вартість проектування

Вартість проектування залежить від наступних факторів:

 • Площі будівлі;
 • Строків, відведених на проектування;
 • Складу документації, необхідної для розробки повноцінного проекту, відповідає всім нормам і стандартам;

У наш час архітектура більш багатолика, ніж коли-небудь. Поєднання в будівництві природних і синтетичних матеріалів відкриває перед архітекторами найширші можливості для втілення образу будівлі в реальні обриси. Наші проекти – стовідсоткова гармонія краси, міцності і затишку. Проектування будинків включає в себе як творчу складову, так і точність в прорахунку фундаменту, визначення кількості необхідних будівельних матеріалів і безліч інших технічних моментів.

Наші фахівці досконально знають конструктивні та експлуатаційні особливості житлових будинків та інших будівель, тому можуть гарантувати надійність і довговічність будівель, побудованих за проектами компанії «Пропроект». Подивіться приклади будинків, побудованих за нашими проектами. Щоб замовити проект котеджу, проконсультуватися з питань, що цікавлять вас, дзвоніть і пишіть, задавайте питання. Ми вам раді!

Короткий опис статті: проектування котеджів проектування, проектування будинків, проектування котеджів, проектування будинків і котеджів, індивідуальне проектування, проектування заміських будинків

Джерело: Проектування будинків і котеджів

Також ви можете прочитати