Проекты частных домов . StroikaDom.com

05.10.2015

Проекти приватних будинків

Після вибору земельної ділянки під будівництво будинку, потрібно з особливою увагою
приступати до вибору проекту будинку. Адже вибір проекту приватного будинку це дуже відповідальне завдання, мабуть одна з найважливіших у загальній низці будівельних справ, це перший крок до втілення ваших фантазій і від правильності цього кроку буде залежати надійність, комфортність і затишок будинку в якому вам доведеться жити багато років.

При виборі проекту приватного будинку необхідно дотримуватися трьох основних принципів – функціональність, простота, естетика, економічність. Якщо їх не враховувати то в підсумку можна побудувати сірий і не красивий будинок, який не буде відповідати вашим уявленням про якісне і надійне житло.

Двоповерховий будинок з мансардою, затишне житло призначене для сім’ї з чотирьох осіб. Будинок має класичну і просту форму, чотирьохскатний дах разноображенную двома фронтонами, розташованими над еркерами зі сторони саду і вулиці.

Проект приватного будинку з функціональним житловим горищним приміщенням, підвалом і гаражем. Оригінальна проста форма була збагачена обтічної форми елементами і органічно вписується терасою. Завдяки цьому будинок набуває індивідуальний вигляд і, здається, більш динамічним.

Своїм виглядом чимось нагадує традиційний стиль, додатково підкреслений чотирма слуховими вікнами — по одному в кожному з фасадів, створюючи враження перетинаються один з одним площин. Інтер’єр будинку дуже сонячний, тому відпочинок в такому будинку буде дуже приємним.

Проект приватного будинку прекрасно гармонує з навколишнім ландшафтом. Завдяки простій формі і двосхилим даху має традиційний вигляд і справляє враження затишного і комфортного в експлуатації житла. Красу будинку підкреслює не складне за формою слухове вікно і балкони.

Будинок може прийняти інший характер — більш рішучий або спокійний — в залежності від кольору і типу будівельних матеріалів, використовуваних для обробки фасадів. Рекомендується для людей з невеликою сім’єю, бажаючих проект будинку простий в реалізації.


Проект приватного затишного будиночка для однієї сім’ї з мансардою. Його зовнішній вигляд з — за дуже великого кута нахилу скатів даху, асоціюється з будинками які будуються в гірській місцевості, будівництво будинку з таким дахом виправдано в районах з великою кількістю опадів — снігу або дощу. Будинок також має цікаві архітектурні деталі, які додають шарм і роблять його приємним для зорового сприйняття. Вхід в будинок і на терасу з боку саду були додатково підкреслені представницької сходами з красивою балюстрадою.


Маленький, але затишний будинок для сімей, яка бажає побудувати приємне у використанні і не дорогий в експлуатації житло. Проста форма будинку підкреслює традиційний характер об’єкта, а облицювання і деталі свідчать про його мінімалістському стилі. Незважаючи на невелику площу будинок прекрасно висвітлюється — як через великі вікна, так і мансардні вікна в даху. Завдяки цьому, природне світло відмінно висвітлює простір в інтер’єрі. Цей проект приватного будинку дуже добре підходить для будівництва на невеликій ділянці землі, а, завдяки винятковій еластичності інтер’єру, може задовольнити потреби різних користувачів.

Короткий опис статті: проекти приватних будинків Після вибору земельної ділянки під будівництво будинку, потрібно з особливою увагою приступати до вибору проекту будинку. Адже вибір проекту приватного будинку це дуже

Джерело: Проекти приватних будинків | StroikaDom.com

Також ви можете прочитати