Програма 3D дизайну інтерєру безкоштовно, дизайн квартири та кімнати онлайн.

05.09.2015

astron-dizajn-mid-1

Програма 3D-дизайну інтер’єру безкоштовно, дизайн квартири та кімнати онлайн.

Кожна програма 3D-дизайну інтер’єру з представленого списку абсолютно безкоштовна, тобто використовуючи цю 3d-програму для дизайну інтер’єру ви можете своїми руками легко спроектувати дизайн квартири, кімнати або будь-якого іншого приміщення, при цьому не оплачуючи роботу дизайнера і ліцензію на програму. Крім цього така програма 3D-дизайну інтер’єру дає можливість розставити 3D-меблі з ваших улюблених магазинів по віртуальній кімнаті, пофарбувати стіни, покласти килим і навіть повісити на стіну свій портрет, а в кінці порахувати загальну вартість матеріалів і за бажанням замовити все це собі на будинок.

Загальні рекомендації по роботі з безкоштовною програмою для 3D-дизайну інтер’єру

Дочекайтесь повного завантаження програми. Після появи вікна програми приступайте до редагування існуючої кімнати або своїми руками створити нову кімнату з нуля. Більш докладну інструкцію по роботі програми можна прочитати в розділі «Допомога» або Help.

Для того, щоб мати можливість зберегти ваші дизайн-проекти, увійдіть в безкоштовну 3d-програму для дизайну інтер’єру, виберіть формат файлу і натисніть «Зберегти».

Кожна програма 3D-дизайну інтер’єру з нашого списку влаштована просто. У деяких програмах для додаткового зручності існує невелика камера, яка переміщується по всьому периметру кімнати, і все, що бачить камера, бачите і ви. Тому, щоб розглянути квартиру в потрібному вам 3D-ракурсі, треба лише розташувати камеру в певній точці, на підходящої вам висоті і з відповідним кутом повороту.

5 простих типових кроків, щоб легко і безкоштовно створити дизайн квартири своїми руками.

1. Щоб створити свою кімнату з нуля, створіть новий проект у відкритому вікні обраної програми.

2. Виберіть планування або задайте розміри кімнати самостійно. У багатьох програмах змінювати розміри можна і на ходу, пересуваючи і розтягуючи стіни кімнати мишкою.

3. Розмістіть двері і вікна на стінах, точно так само переносячи їх з каталогу на вигляд зверху.

4. Розмістіть на проекті всю необхідну меблі.

5. Займіться декором — розфарбуйте стіни, виберіть шпалери і підлогове покриття.

Кімната готова! Збережіть свій проект в будь-якому зручному форматі, який доступний в обраній програмі. Скористайтеся тривимірною візуалізацією з вашої програми, щоб у різних ракурсах подивитися що у вас вийшло.

Найбільш популярні програми для 3D-дизайну інтер’єру квартири безкоштовно.

Aston dizayn

Використання програми Aston dizayn дозволить вам змоделювати ваше житлове приміщення, розфарбувати підлогу, стіни і стелю, встановити двері і вікна, розставити меблі і вибрати відповідні аксесуари. Вам більше не загрожують виснажливі експерименти, пов’язані з експериментами по перестановці меблів, коли з кімнати в кімнату доводиться переносити м’який куточок, дубова шафа і холодильник. В опціях програми Aston dizayn представлений широкий асортимент корпусних та модульних меблів: прихожі, вітальні, дитячі, спальні, шафи, бібліотеки, журнальні столики, малі форми і навіть вітрини.

Все, що вам необхідно тепер: запустити планувальник, правильно задати параметри приміщення, розташування дверей і вікон, вибрати меблі і можна сміливо вирушати в найсміливіші експерименти. Астрон Дизайн не тільки заощадить ваші фізичні сили і час, але і принесе задоволення широтою можливостей. Aston dizayn стане у Нагоді любителям всього революційного життя.

PRO100

Хочете спроектувати інтер’єр приміщення? Варто познайомитися з програмою PRO100 – повністю самостійною аплікацією, яка не зажадає від вашого комп’ютера нічого, крім власне системи Windows.

Користуючись програмою PRO100, ви зможете просто і швидко реалізувати більшість операцій по проектуванню інтер’єру, діючи лише комп’ютерною мишею.

Професіонали гідно оцінять панель інструментів, яка містить такі функції як позиціонування, вирівнювання, придвижение, обороти. При цьому кожен елемент має власне вікно властивостей: розміри, найменування, певні групи рапортів, рід матеріалу та ін.

PRO100 надає проектувальнику унікальну можливість побачити створений інтер’єр в семи проекціях (в тому числі і в перспективній). Значно полегшує роботу п’ять порядків світлової проекції: ескіз, каркас, текстура, колір і реалістична візуалізація. Можливості програми PRO100 дозволяють використовувати такі графічні ефекти як обведення контуру, прозорість, тушевание. А тим, у кого виникнуть питання, розробники радять скористатися бібліотекою типових інтер’єрів, де можна вибрати готовий проект і на його основі розробити щось оригінальне і неповторне.

Sweet Home 3D

Sweet Home – зручний і простий інструментарій для створення внутрішнього планування житлового приміщення. Ця програма поширюється безкоштовно і розрахована на непідготовленого користувача. Головна перевага програми – можливість у найкоротший термін розробити інтер’єр квартири, найпростішими рухами комп’ютерною мишею.

Мінусом програми є те, що, оскільки в програмі використовуються певні об’єкти фурнітури, це позбавляє її певної гнучкості. Але при необхідності для зручності роботи можна доповнити програму додатковими каталогами фурнітури. Тому, якщо вам необхідно створити інтер’єр за 5 хвилин, то Sweet Home 3D стане вашим кращим вибором.

Google Sketchup

Google Sketchup – програма, розроблена для тих, що є новачком в 3D-графіку і шукає гідну альтернативу дорогим платним програмам. Google пропонує на вибір безкоштовну і платну версію Google Sketchup Pro. При цьому навіть безкоштовна версія програми володіє достатнім набором інструментів для того, щоб отримати якісну 3D модель інтер’єру. У програмі SketchUp інтуїтивний інтерфейс, який дозволяє швидко намалювати кола, прямокутники та інші стандартні форми, надати їм об’єм і при необхідності додати покажчики розмірів.

Стандартний набір об’єктів програми невеликий, але окремі об’єкти можна завантажити з інтернету, скориставшись можливостями самої програми. Крім цього в мережі можна знайти достатню кількість готових робіт з оздоблення інтер’єру, що, безумовно, буде гарною підмогою в освоєнні програми.

IKEA Home Planner

IKEA Home Planner – одна з ряду безкоштовно розповсюджуваних комп’ютерних програм, представлена відомим виробником меблів. Це програма розрахована в першу чергу на непідготовлених користувачів, які хочуть підібрати меблі у відповідності з розмірами кімнати і при цьому отримати закінчений 3D дизайн приміщення.

У розпорядженні користувачів широкий асортимент моделей меблів від IKEA Home Planner, а також окремі елементи інтер’єру, за допомогою яких як по цеглинці можна зібрати спальню, кухню або будь-який інший інтер’єр.

Можливості програми дозволяють і приблизно прорахувати вартість усіх предметів. А якщо ви скористаєтеся програмою збереження свого проекту на сервері IKEA, то зможете без проблем оформити покупку в будь-якому магазині цього виробника.

Home Plan Pro

Програма Home Plan Pro призначена для планування вашого будинку. Вона зручна і проста у використанні. В базі міститься досить велика кількість дверей, вікон, різноманітних аксесуарів, є двері, вікна та найрізноманітніші кріплення. Готовий проект можна роздрукувати або відправити по електронній пошті або факсу (для цього досить скористатися такими вбудованими можливостями програми як smtp-сервер або факс). Програма підтримує різні метричні системи, багатошаровість і в неї включено велику кількість типових фігур.

Створений план можна зберігати в найрізноманітніших форматах зображення. При цьому на відміну від професійних програм подібного типу, які створювалися для архітекторів та інженерів, Home Plan Pro не доставить абсолютно ніяких турбот.

Короткий опис статті: дизайн проект будинку

Джерело: Програма 3D дизайну інтер’єру безкоштовно, дизайн квартири та кімнати онлайн.

Також ви можете прочитати