Прокладка кабельних ліній і мереж. Монтаж кабелю і дротів в грунті, каналізації та ін Москва, «ІНЖ Сервіс.

19.09.2015

Прокладка кабельних ліній

Компанія «ІНЖ Сервіс» пропонує послуги прокладки кабельних ліній.

Маючи на руках готовий погоджений у всіх інстанціях проект, можна сміливо приступати до електромонтажних робіт. У даній справі без допомоги фахівців не обійтися, і ми з задоволенням пропонуємо вам свої послуги.

Наша компанія займається монтажем і прокладкою електричного, оптичного, силового, оптоволоконного, коаксіального, utp, сіп кабелю і проводів з урахуванням умов експлуатації кабелю і вимог проекту.

Варіанти прокладки кабелю

Якщо потрібно прокладка кабелю в грунті, необхідно знати, який рівень грунтових вод і яка вологість ґрунту існує в даній місцевості, щоб передбачити додаткову гідроізоляцію.

Якщо прокладка кабельних мереж проводиться в будинку або квартирі, потрібно врахувати кількість електроприладів, підключених в мережу, щоб збільшити товщину кабелю, що прокладається і правильно вибрати його перетин. Крім того, прокладка силового кабелю передбачає певний запас потужності кабелю, щоб виключити проблеми з проводкою в ході подальшого використання.

Саме в проекті вказується максимально підходить для даної ситуації варіант вирішення проблеми з кабелем, з розрахунком споживаної потужності з урахуванням побажань замовника.

Прокладка кабельних ліній і мереж. Монтаж кабелю і дротів в грунті, каналізації та ін Москва, «ІНЖ Сервіс.
Існує кілька варіантів вирішення питання, і наша організація надає послуги в прокладанні проводів, кабелів, повітряних кабельних ліній і мереж у грунті, трубі, землі, каналізації, підвалах і т. д.

У кожному окремому випадку сам процес прокладання електричного кабелю починається зі складання плану робіт і проекту прокладання кабелю. Прокладка кабелів і проводів включає також вивчення особливостей об’єкта, на якому будуть вестися ці роботи, ознайомлення з існуючої на об’єкті проводкою. Потім слід безпосередньо етап прокладання кабельних ліній і об’єднання нового кабелю з вже існуючим кабелем в єдину систему. Останнім штрихом буде підготовка всієї необхідної документації і реєстрація її у відповідних інстанціях.

Кабельний електромонтаж поза приміщенням найчастіше виконується з укладанням кабелю в траншеї і труби. Приступаючи до процесу монтажу кабелю необхідно оцінити стан зовнішніх витків кабелю, а потім його розкачати. Розкочування кабелю виконується ручним або механізованим способом.

Для прокладки кабелю в землі виробляють риття траншей з наступним укладанням кабелю в землі з рухомих транспортних засобів. В ході робіт використовується траншеєкопач — спеціальна будівельна машина, яка застосовується для риття траншей і подальшої прокладки кабелю. Іноді (при невеликій глибині) кабель в трубах або траншеях укладають вручну. Кабель в траншеї зазвичай засипають піском, зверху — землею і утрамбовують з нанесенням сигнальної стрічки практично біля самої поверхні землі. Електромонтаж кабельний під землею — серйозний і багатоступінчастий процес.

Прокладка кабелю в будинку і на дачі вимагає не менших знань, ніж прокладка мереж в міській квартирі. Необхідно враховувати масу нюансів, в тому числі — температуру повітря при якій можливий такий монтаж. У випадку падіння температури при монтажі силового кабелю в холодну пору року можна провести обігрів кабелю.

Іноді потрібно прокладка кабелю під дорогою. Провести її без спеціальних навичок і техніки практично неможливо. Найчастіше кабель під дорогою кладуть у трубах безтраншейним способом, щоб не порушувати цілісність ґрунту, застосовують технологію горизонтального буріння і т. д.

Щоб правильно змонтувати кабель, необхідно врахувати промерзання ґрунту, дотримати відстані між кабелями, точно визначити відстані до каналізації і водопроводу, а також до труб газопроводу.

Прокладка кабелю в підвалі виконується частіше відкритим способом з використанням пластикових електротехнічних коробів або кабель-каналів не підтримують горіння і тому безпечних.

Після глибокого вивчення питання кожному стає зрозуміло, що прокладка проводів — процес серйозний і відповідальний, що вимагає певної підготовки, наявності техніки і знання технологій. Наша компанія готова надати послуги прокладки кабелю всім бажаючим на найвищому професійному рівні.

Короткий опис статті: прокладка кабелю ціна Прокладання кабельних ліній та мереж. Монтаж кабелю і дротів в грунті, каналізації та ін Москва — «ІНЖ Сервіс» прокладка, кабель, траси, кабельних, лінії, проводів, грунт, прокладання кабелів та проводів, прокладання кабельних ліній, прокладання кабельних мереж, прокладання кабелю в грунті, прокладка кабелю в каналізації, прокладка кабелю в землі, риття траншей, траншеєкопач, Розкочування кабелю, прокладка силового кабелю, прокладання електричного кабелю, прокладка кабелю, прокладка кабелю під землею, прокладка оптичного кабелю, прокладання оптоволоконного кабелю, прокладання високовольтного кабелю, прокладка кабелю utp, прокладка кабелю на дачі, прокладка кабелю під дорогою, прокладка кабелю в будинку, послуги прокладка кабелю, прокладка кабелю в підвалі, організації +по прокладці кабелю, прокладка коаксіального кабелю, прокладання кабельних ліній в землі, прокладка кабелів, монтаж кабелю, каналізація, мереж ціни, вартість, Москва

Джерело: Прокладка кабельних ліній і мереж. Монтаж кабелю і дротів в грунті, каналізації та ін Москва — «ІНЖ Сервіс»

Також ви можете прочитати