Рейтинг 13 кращих душових кабін ТОП 13 19797 переглядів

19.09.2015

13 кращих душових кабін

Яка душова кабіна порадує душу й тіло?

Рейтинг 13 кращих душових кабін ТОП 13 19797 переглядів

Величезний асортимент душових кабін як європейського, так і китайського виробництва ставить перед покупцем складне питання вибору. Різноманітність існуючих моделей може заплутати будь-якого, тому щоб не витрачати зайві гроші чітко визначитеся з необхідною для вас функціональністю.

Насамперед — які душові кабіни не варто купувати?

Недорогі душові кабіни хоч і популярні з-за низької ціни — але можуть мати істотні недоліки. Тому, як би не хвалили себе китайські виробники, як би не намагалися напхати свої кабіни безліччю різних функцій, як би не говорили про спільне італійсько-фінсько-американському дизайні і виробництві, як би не заманювали ціною, якість китайських моделей поступається істинно європейським. При установці «китайців» нерідко виникають складнощі із-за неякісних деталей. В процесі експлуатації піддони у багатьох моделей скриплять і тріскаються, не витримуючи навантаження, скла можуть розсипатися в один момент, всі блискучі душі, крантики, ручки, лійки, гідромасажі перестають працювати, кабіна починає текти, сяючою білизною в магазині акрил спучується і жовтіє. Найчастіше гарантійне обслуговування виявляється не в повному обсязі.

Недорогі європейські виробники на практиці обертаються тим же Китаєм. Наприклад, душові кабіни TIMO — про яких пишуть, що вони виробляються у Фінляндії — насправді виготовляються в Китаї. Якість душових кабін TIMO, до речі, дуже непоганий для своєї ціни — але навіщо потрібен цей обман споживачів, незрозуміло. І про хороше гарантійному обслуговуванні говорити теж не доводиться.

У той же час Appollo, Аквамарин і безліч інших китайських виробників не приховують свого походження, розвивають інфраструктуру і бізнес і відмінно почувають себе на російському ринку.

Тому якщо бюджет обмежений — серед бюджетних китайських душових кабін цілком можна вибрати підходящу модель. Уважно підходите до купівлі, дивіться якість комплектуючих і матеріали, з яких вони виготовлені, запитуйте продавців про гарантії, доручіть установку досвідченим майстрам — і недорога душова кабіна добре вам послужить.

З обережністю треба вибирати і душові кабіни російських виробників. Надійніше вибрати кабіну спільного європейсько-російського виробництва.

Про складнощі ми попередили, а в рейтингу найкращі душові кабіни за відгуками майстрів і покупців .

Ido Showerama 8-5 (Фінляндія)

краща відкрита душова кабіна без даху

Рейтинг 13 кращих душових кабін ТОП 13 19797 переглядів

Фото: www.abitec.ru

Орієнтовна ціна: 90000 крб.

Ido Showerama — це якісна душова кабіна відомого фінського виробника. Все продумано до дрібниць, при проектуванні враховувалися вимоги до функціональності і зручності. Модель можна вибрати в різних розмірах, із загартованого 6 мм прозорим, матовим, візерунчастим або тонованим склом. Піддон виконаний з мармуру, що робить його потужним і стійким.

Переклад: наявність і ручної лійки, і повноцінного тропічного душу, скло встановлено в алюмінієвий профіль, є якісні ущільнювачі, слив оригінальної форми.

Відгуки: «Ніякого грибка і цвілі, не треба кожен місяць щось підмазувати силіконом. Справжній тропічний душ, у старій версії була тільки ручна лійка. Але, якщо щось зламалося, запчастини і знайти важко, і ціни кусаються. Але все одно — однозначно рекомендую!»

IFO Solid SKR (Швеція)

краща відкрита душова кабіна з гідромасажем

Рейтинг 13 кращих душових кабін ТОП 13 19797 переглядів

Фото: www.sandom.ru

Орієнтовна ціна: 70 000 руб.

Душова кабіна IFO Solid SKR від шведського виробника має сучасний лаконічний дизайн. Особливість моделі — відсутність видимих швів, а саме в них і накопичується вода і бруд.

Відгуки: «На ринку дуже багато закритих душових кабінок. У них душновато. Тому вибір припав на відкриту кабінку, але хотілося і гідромасаж. Шведи, звичайно, за якістю стежать».

Короткий опис статті: душові кабіни китай Найкращі душові кабіни та бокси — на думку експертів і за відгуками покупців. Переваги, недоліки, поради. рейтинги кращих, статті, як вибрати, поради, що таке, думки, відгуки, expertcen.ru

Джерело: Рейтинг 13 кращих душових кабін — ТОП 13 — 19797 переглядів

Також ви можете прочитати