Ремонт і обробка квартир в новобудовах під ключ, обробка таунхаусів, обробка котеджів .

18.07.2015

Порядок роботи

node-32238-material-remont

Оздоблення квартир у новобудовах – це завжди складна дилема. Як це чудово, коли сім’я обзаводиться, нарешті, новим житлом. І як це складно – організувати ремонт самостійно. У вирішенні подібних питань завжди варто покладатися на майстерність і досвід. Наш профіль: обробка в новобудовах під ключ, до завдань ми підходимо з усією сумлінністю і відповідальністю

За роки практики ми розширили потенціал нашої команди. У перелік наших послуг входить:

1. Оздоблення квартир повністю, від підлоги до стелі, включаючи сантехнічні і електромонтажні роботи;

2. Сучасна обробка котеджів заміського і міського типу;

3. Обробка таунхаусів з грамотним підходом до облаштування сходів, цоколів, мансард, ганків тощо;

4. Дизайнерська обробка приміщення: від складання плану, узгодження перепланування, до підбору оздоблювальних матеріалів і розстановки меблів.

Наші переваги:

Повний комплекс послуг «під ключ»

Часто буває, що ремонт виконує відразу декілька підрядчиків. Звернувшись до нас за допомогою одного разу, ви вже не відчуваєте ні про що і готуєтеся до переїзду в перетворене до невпізнання сімейне гніздечко. Все, що потрібно від вас – переглянути нашу кошторис і переконатися в узгодженості її виконання.

Здача об’єкта в строк

Ми не підводимо замовника, готується зустріти новосілля з родиною в точно визначену дату. Для цього ми досягаємо чіткого розуміння за фінальним обсягами робіт і обговорюємо терміни в Договорі.

Прозора фіксована кошторис

Те, що відрізняє професіоналів з ходу – не тільки якість обробки квартир в новобудовах, але і порядок у фінансовій звітності. Якщо ви чуєте від підрядника постійні скарги з приводу нестачі грошей, знайте, що ні до чого хорошого це не призводить. Наші фахівці готові затвердити кошторис на першу вимогу, і якщо, у крайньому випадку, знадобиться її посунути, ви дізнаєтеся про це в першу чергу.

Всі попередні прорахунки з приводу вартості того чи іншого комплексу послуг ви можете зробити зараз, подзвонивши нам і окресливши завдання.

Стабільна команда робочих

Ми не звикли працювати по стихійного наймом, що нам подобається, коли ми можемо проконтролювати майстерність і рівень кваліфікації наших фахівців. Злагодженість завжди призводить до оперативності і високому рівню якості.

Гарантія на всі виконані роботи

Неприємність – це коли перший шматок шпалер починає відшаровуватися відразу після переїзду. Замовляючи обробку таунхаусів або квартир у нас, ви можете бути впевнені в довговічності ремонту.

100% дотримання технологій

Ми не економимо на таких речах, як разбавка будівельних розчинів, використання неякісної обробки, несправної техніки. Якщо ми беремося робити роботу, ми робимо її раз і назавжди, щоб не довелося перекладати, переклеювати і т. п.

Позбавте себе від пошуків надійної бригади і самостійного виконання чорнових робіт по обробці котеджів, квартир, іншого житла. Все, що ви бачите на нашому сайті, ви можете отримати вже завтра, зателефонувавши нам і погодивши виїзд фахівців для обговорення проекту. В окремій вкладці ви можете ознайомитися з прикладами виконаних робіт по обробці в новобудовах і готових будинках. Телефонуйте – ми завжди раді надати додаткову інформацію.

Короткий опис статті: красиві будинки проекти

Джерело: Ремонт і обробка квартир в новобудовах під ключ, обробка таунхаусів, обробка котеджів | СК «Маестро»

Також ви можете прочитати