Різні насадки для болгарки . Все про ремонт квартир та офісів

29.08.2015

Насадки для болгарки

Різні насадки для болгарки . Все про ремонт квартир та офісів
Болгарка може багато чого. Шліфування і різання різних матеріалів, що вважаються основним завданням болгарок, не єдині функції цього інструмента. В залежності від того, яку насадку ми поставимо на болгарку, таку можливість обробки матеріалу ми і будемо мати.

Якими ж бувають насадки на болгарку для проведення різних робіт, крім відрізних і шліфувальних кругів, і які дії можна робити болгаркою ще, крім шліфування та різки?

Болгаркою можна і полірувати, якщо використовувати спеціальні полірувальні насадки, наприклад, полірувальні диски з липучками. Такими дисками можна шліфувати і полірувати дерев’яні, металеві та кам’яні поверхні. Основою дисків з липучками є чашечка, на яку кріпляться безпосередньо диски з допомогою спеціальної системи кріплення – липучок. Дисками з наждачного паперу можна шліфувати і полірувати, причому зернистість наждачного паперу може бути як великою, так і малою. Якщо ж на основі прикріпити фетрові диски, то з їх допомогою можна відполірувати поверхню до стану блиску. Для того щоб метал блищав, на фетровий диск наноситься паста гоі. Чудова полірування виходить при використанні полірувального круга з вовни – така полірування може надати цей дзеркальний блиск.

Ще один полірувальний вид насадок – пелюсткові круги. Диск такого кола складається з листів наждачного паперу, накладених один на одного. Відмінність пелюсткових насадок від насадок на липучках полягає в більшому терміні їх використання. Стандартний розмір кола варіюється в межах від 115 до 230 міліметрів. З допомогою одного кола можна обробити десять квадратних метрів поверхні.

Видалення іржі – ще одна функція болгарки, якщо використовувати корщетки — насадки на болгарку у вигляді дротяних, чашкових і дискових щіток. Корщетками можна знімати шари і старої фарби. Це незамінний пристрій в автомайстернях при підготовці до нової фарбування. Але ось видаляти фарбу з дерев’яної поверхні з допомогою корщеток не варто – бо дерев’яна поверхню після такої обробки стає шорсткою. Для дерева слід використовувати тільки насадки з наждаком.

Черепашками – алмазними колами для шліфування, можна полірувати камінь. Мармур і граніт після обробки черепашкою приймає неповторно гладкий вигляд. Використовуючи диски з малою зернистістю, можна відполірувати камінь до дзеркального блиску.

Короткий опис статті: насадок Функції болгарки безпосередньо залежать від витратних матеріалів. Розглянемо різні насадки для болгарки та їх застосування в ремонтних роботах. насадки для болгарки, пелюсткові круги, корщетки, полірувальні диски, фетровий диск відрізний, шліфувальний,Інструменти

Джерело: Різні насадки для болгарки | Все про ремонт квартир та офісів

Також ви можете прочитати