Роль шкільної екологічної лабораторії в екологічній освіті школярів

16.02.2017

ДЛЯ ВСІХ І ПРО все

Англійський гумор — не стільки стиль, скільки спосіб життя. Національна приказка говорить: «Everyone has a fool in his sleeve» — «у кожного в рукаві сидить свій дурень». Англійська бесіда і донині являє собою різновид серйозно-несерйозною пікіровки, в якій співрозмовники миттєво підхоплює пропоновані ролі і грають їх в потрібній манері.

Статтю ілюструють вінтажні малюнки Гаррісона Фішера.

.

Англійський гумор має свої різновиди. Особливо дурні жарти називаються the elephant jokes — «слонові жарти». Інші різновиди англійського гумору: dry sense of humour («сухе почуття гумору») — іронія, banana skin sense of humour («гумор з банановою шкіркою») — досить примітивні жарти, коли хтось посковзнеться на банановій шкірці і всім смішно, shaggy-dog stories, в яких смішне ґрунтується на алогічності висловлювання.

Розповідаючи англійський анекдот, відчуваєш почуття легкого переваги, слухаючи англійський анекдот, відчуваєш почуття легкої неповноцінності.

— Що таке «англійський гумор»? — Це коли один дуже інтелігентний джентльмен говорить іншому вельми шановному джентльменові щось таке, чого не розуміють оточуючі. Саме це обох і бавить..

Йдуть по лісі двоє мисливців, і тут один раптово непритомніє. Другий бачить, що його приятель не дихає і очі у нього скляні. Тоді він дістає мобільник і дзвонить в лікарню: «Слухайте, мій друг помер прямо у мене на очах! Що мені робити?» Черговий відповідає: «Ну для початку переконайтеся, що він дійсно помер.» В трубці — мовчання, потім постріл. Потім мисливець знову бере трубку: «Добре, що далі?»

Помирає англієць. Зібравши залишки сил, він звертається до дружини:

— Я хочу, щоб через шість місяців після моєї смерті ти вийшла заміж за Джо.

— Але я вважала, що ти його ненавидиш?!

Англієць на останньому диханні:

Короткий опис статті: анекдоти англійською Англійський гумор — не стільки стиль, скільки спосіб життя. Національна приказка говорить: «Everyone has a fool in his sleeve» — «у кожного в рукаві сидить свій…

Джерело: Англійський гумор. Анекдоти вінтажного століття — ДЛЯ ВСІХ І ПРО все

Також ви можете прочитати