Ролики для душових кабін купити недорого в Харкові та Києві .

22.09.2015

Ролики для душових

Ролики для душових кабін представляють собою досить складний механізм, який відповідає за комфортне та плавне відкривання дверей. На жаль, вони досить часто виходять з ладу. На це впливає багато різних чинників. В першу чергу, це залежить від якості води у вашому будинку, від їх правильної експлуатації, від зносу і так далі. Якщо ви помітили, що двері в душ стала погано відкриватися і закриватися, то варто просто купити ролики для душової кабіни. На сучасному ринку є дуже великий асортимент даного товару. Для тих, кому необхідно купити ролики для душової кабіни слід знати, як їх правильно вибрати.

Основні характеристики роликів для душових кабін

Всі ролики мають свої характеристики. У них є розмір колеса, який може варіюватися від 19 до 27 мм. В кожній двері душової кабіни є отвір, куди вставляється кріплення самого ролика. Зверніть на це увагу, коли вирішите душову кабіну купити в Харкові чи іншому місті. Вибирати колеса роликів треба в залежності від розміру отвору в двері. Ролики для душових кабін можуть бути верхніми або нижніми.

Дуже важливо не переплутати верхні і нижні ролики місцями при установці. В іншому випадку, вони просто швидко вийдуть з ладу.

На що звернути увагу при купівлі роликів для дешевих кабін?

Отже, якщо ви хочете купити ролики для душової кабіни, то варто звернути увагу на:

  • діаметр колеса;
  • кріплення ролика на верхню або нижню частину дверей;
  • розмір отвору в двері;
  • матеріал виготовлення виробу;
  • тип ролика (одинарний або подвійний).

Переваги роликів для душових кабін

В інтернет-магазині сантехніки є величезний вибір роликів для душових кабін. Вони відрізняються:

  • практичністю і надійністю;
  • довговічністю;
  • високою якістю;
  • простотою установки;
  • низькими доступними цінами.

Краще всього купити ролики для душової кабіни від відомих і перевірених виробників. Для того, щоб визначитися, на якому варіанті зупинити свій вибір, досить переглянути інформацію в інтернеті, почитати відгуки покупців, ознайомитися з технічними характеристиками товару і зробити правильний вибір. В інтернет магазині є великий асортимент роликів, які підійдуть для будь-якого типу душової кабінки. При виборі верхніх роликів варто пам’ятати про те, що вони візьмуть на себе все навантаження ваги дверей. Тому, верхні ролики повинні відрізнятися високою якістю і надійністю. А ось нижні ролики необхідні для фіксації дверей. Також важливо звернути увагу і на матеріал їх виготовлення. Вони повинні бути зроблені з високоякісних і надійних матеріалів. Тоді вибрані ролики для душових кабін не будуть піддаватися корозії і різних механічних ушкоджень.

Установка роликів

Зробити заміну роликів в душовій кабіні можна самостійно. Головне, почитати в інтернеті, як це робиться. Варто відзначити, що заміна старих роликів на нові не займе занадто багато вільного часу. Якщо у вас в душі важкі скляні двері, необхідно купити ролики для душової кабіни досить потужні, щоб вони змогли витримати цю вагу. Це правило стосується вас, якщо вирішили придбати трап для душу і ролики до нього. Також треба відрегулювати встановлені ролики. Двері кабінки повинні щільно сходитися. Ролики для душових кабін можуть виготовлятися з нержавіючого металу або пластику. При їх виборі слід звернути увагу і на естетичний зовнішній вигляд. Краще всього підбирати ролики одного кольору, найбільш підходящі під колір душової кабінки. Тоді вони не будуть занадто кидатися в очі і не зіпсують дизайн душової кабінки.

Проводити заміну ролика краще удвох. Адже вам доведеться піднімати двері душової, а вони досить важкі. Встановлюючи нові ролики слід бути дуже уважним. Тут важливо все правильно зробити і нічого не переплутати. Тоді ви зможете з комфортом користуватися своєю душем, а ваші двері будуть легко і плавно відкриватися і закриватися.

Правильний догляд — запорука довголіття роликів для душу

Щоб ваші ролики для душових кабін прослужили вам довго, за ними потрібно доглядати. З них періодично слід збирати все сміття і раз на місяць змащувати силіконової спеціальним мастилом. При правильній експлуатації, ролики для душових кабін прослужать вам досить тривалий час. Вони забезпечать своїм власникам плавне відкривання дверей в душі і дозволять вам комфортно користуватися душовою кабінкою.

Короткий опис статті: душові кабіни інтернет магазин Купуйте ролики для душових кабін та інші аксесуари на нашому сайті! Доступні ціни, відмінна якість, широкий асортимент на сайті Ilovemyhouse.com.ua
ролики для душових кабін,купити ролики для душової кабіни

Джерело: Ролики для душових кабін купити недорого в Харкові і Києві | Інтернет-магазин «iLoveMyHouse»

Також ви можете прочитати