Розрахунок покрівлі

16.02.2017

My Family. Моя сім’я

My Family

Our family is neither big nor small. I have a mother, a father and a sister. We live together in a flat in one of the industrial districts of Kharkiv. We are an average family.

My father Ihor Ivanovych is 45 years old. He is a tall and well-built man with short black hair and grey eyes. He works as a manager at a big plant. He likes his work and spends most of his time there. By character my father is a quiet man, while my mother is and energetic talkative.

My mother’s name is Olha Petrivna. She is a teacher of music and plays the piano well. My mother always has a lot of work to do about the house and at school. She is a busy woman and we all help her.

My sister’s name is Alla. Like our mother Alla has blue eyes and fair hair. She is a very good-looking girl. Alla is three years younger than me. She is a pupil of the 8th form. She does well at school and gets only good and excellent marks. Literature is her favourite subject and she wants to become a teacher, as well as I do.

Our family is very united. We like to spend time together. In the evenings we watch TV, read books and newspapers, listen to music or just talk about the events of the day. Our parents don’t always agree with what we say, but they listen to our opinion.

All of us like to spend our weekends in the country. We often go to the village where our grandparents live. They are aged pensioners now, but prefer to live in the country. My grand-grandmother is still alive. She lives in my grandmother’s family and is always glad to see us. Her health is poor and she asks us to come and see her more often. I also have many other relatives: uncles, aunts, cousins. We are happy when we are together.

Моя сім’я

Наша сім’я є ні велика, ні маленька. У мене є мати, батько і сестра. Ми всі живемо разом в квартирі в одному з промислових районів міста Харкова. Ми — звичайна сім’я.

Мій батько — Ігор Іванович, 45 років. Він високий, добре складений чоловік з короткими чорними волоссям і сірими очима. Він працює менеджером на великому заводі. Він любить свою роботу і проводить більшу частину свого часу там. За характером, мій батько спокійний чоловік, в той час як моя мати енергійна і балакуча.

Мою маму звуть Ольга Петрівна. Вона — вчитель музики, і вона добре грає на фортепіано. У моєї мами завжди багато роботи вдома і в школі. Вона зайнята жінка, і ми їй допомагаємо.

Ім’я моєї сестри — Алла. Як і наша мати Алла має блакитні очі, світле волосся. Вона дуже красива дівчина. Алла на три роки молодший за мене. Вона — учениця 8-го класу. Вона добре вчиться в школі і отримує тільки добрі та відмінні оцінки. Література — її улюблений предмет, і вона хоче стати вчителем, також як і я.

Наша родина дуже дружна. Ми любимо проводити час разом. Вечорами ми дивимося телевізор, читаємо книги і газети, слухаємо музику або просто поговоримо про події дня. Наші батьки не завжди згодні з тим, що ми говоримо, але вони прислухаються до нашої думки.

Ми любимо проводити вихідні в селі. Ми часто їздимо в село, де живуть наші бабусі і дідусі. Зараз вони пенсіонери у віці. але вони воліють жити в селі. Моя прабабуся ще жива. Вона живе в родині бабусі і завжди рада бачити нас. У неї погане здоров’я. і вона просить нас приїжджати і відвідувати її частіше. У мене також є багато інших родичів: дядьки, тітки, двоюрідні брати. Ми раді, коли ми разом.

примітки

Короткий опис статті: моя сім’я твір англійською My Family. Моя сім’я — Топік (тема) з англійської мови Англійська мова онлайн. Англійська мова онлайн: англійські слова за темами, вивчення англійської мови, словники, перекладачі, уроки англійської мови, тести

Джерело: My Family. Моя сім’я — Топік (тема) з англійської мови

Також ви можете прочитати