Секрети китайських душових кабін

29.09.2015

Секрети китайських душових кабін
Вибір душової кабіни

Душова кабіна Aquarelle

В одному з минулих постів ми зачіпали тему «Як вибрати душову кабіну? » В цій темі ми писали про ринок душових кабін в Росії, зачіпали виробництво сантехніки та найбільше уваги приділили європейським маркам душових кабін, навіть не стільки якимось обраним виробникам, а європейським фабриками в цілому. Ми з’ясували, що душові кабіни привезені з європи, відрізняються високою ціною, хорошою якістю матеріалів з яких вони виконані і дорогим подальшим обслуговуванням або сервісом. Запчастини для європейських душових кабін дуже дорогі і найчастіше привозяться під замовлення з фабрик виробників. Комплектуючі для таких кабін не зберігаються на складі з-за їх високої вартості. Серед них можна відзначити марки Albatros, Teuco, Glass і звичайно набереться ще кілька вагомих імен серед виробників.

Що продається в магазині?

Тепер давайте повернемося до нашої сьогоднішньої теми «Секрети китайських душових кабін». Як Ви думаєте, що краще продається, зовсім дешева китайська душова кабіна або зовсім дорога європейська? Звичайно ж можна вдаритися в дискусію і зробити висновок, що обидва варіанти гарні, але кожен для своєї ситуації. Ми цього робити не будемо. Хочете правильну відповідь. Я думаю. що краще всього продавати зовсім недорогу європейську душову кабіну. Геніально, так. Гаразд, зізнаюся, це придумав не я.

Якщо Ви хоч раз замислювалися над купівлею душової кабіни, а вважаю, що саме наявність душової кабіни у вашій ванній кімнаті привело Вас на цей сайт, то Ви вже зустрічалися з такими душовими кабінами у магазинах. Ви тільки не знали тоді, що за «відомою європейською маркою» стоїть проста китайська кабіна. Більше того, ця душова кабіна швидше за все «без імені та прізвища». Що я маю на увазі під цим? Зараз все дізнаєтеся.

Хочете чеську? Будь ласка.

У Росії осилити виробництво душових кабін справа не проста. Так само йдуть справи і в інших країнах. Потрібні великі виробничі потужності, всілякі узгодження і т. п. Адже виробництво сантехніки дуже брудне і шкідливе. Ви думаєте даремно душові кабіни з Італії продаються за 150 тис. крб і більше? А Китай — це диво країна, в якій можна зробити все і недорого. Покупець у свою чергу теж хоче купити німецьку кабіну, а не китайську. Адже правда. От і зустрілися бажання і спритний розум. Таким чином на ринку душових кабін з’явилися марки душових кабін з Чехії, Словенії, Іспанії, Італії, Фінляндії, Німеччини, Росії і т. п. Пам’ятаєте в якомусь старому кіно розливали вино з однієї бочки і клеїли різні етикетки? Хочете таке? Ось, будь ласка. Також справа йде і з кабінами. Хочете з Німеччини? Ось візьміть.

Один з «явних» секретів китайських душових кабін, це те, що вони виглядають однаково. Всі вони зроблені за одним шаблоном. Дивно те, що деякі китайські виробники готові створити вам кабіну під замовлення по фотографії. Фактично на око. Я особисто не бачив ні однієї італійської кабіни, яка була б схожа або взагалі мала схожість з китайським зразком. Мені щиро шкода тих людей, які зібралися купити душову кабіну та у магазині їм «втюхують» іспанську душову кабіну за 13000 рублів або російську наприклад. Я взагалі не розумію чому на людей впливає цей географічний фактор «зроблено в Росії». Від цього кабіна стає краще? Можна огірки так вибирати на ринку, але не сантехніку. Російська ближче до серця знаходиться чи що? Схоже це на якусь маячню. Ви подивіться на весь модельний ряд душових кабін в цьому магазині. Вони всі одна на одну схожі. Немає ніяких фінських кабін TIMO, немає також іспанських Oporto, немає чеських LUXUS, немає ніяких російських AquaJoy і BandHours. Всі ці кабіни зроблені в Китаї. Запчастини для таких душових кабін всі однакові.

Китай це погано чи добре?

це Погано коли Вас обманюють. Погано те, що продають підробки. Погано, що Ви правди не знаєте. Я до китайським душових кабінах ставлюся так само як до автомобілів. Якщо ви хочете просту машину і дешеві запчастини до неї, то Ви можете купити собі ВАЗ 2107. Вона з заводу вийде вся крива, коса, не доделаная, деякі запчастини міняти відразу, в салоні скрипить пластик, пахне якоюсь хімією. Теж саме буде при купівлі душових кабін. Сама по собі кабіна технічно не просте виріб, а ви хочете щоб за 8000 рублів вона для вас була з німеччини, щоб там було 5 режимів різноманітних масажів, щоб співала всередині, щоб на телефонний дзвінок відповідала, щоб світила по хитрому. Вгадав я? Так звичайно вгадав.

Є китайські душові кабіни які мені дуже подобаються. Видно, що продумана кабіна до дрібниць, деталі, дизайн, зручність використання. Є фабрики, які по праву заслужили народне довіру і можуть сміливо позиціонувати себе як найкращі. Вартість у них дорожче середньої душової кабіни, але з вартістю ви отримуєте якість і надійність. Запчастини для душових кабін не дуже дорогі. Не буду називати цих марок так як цей блог не комерційний і не заради реклами тут пишуться статті. В цьому блозі ми висловлюємо особисту думку про душових кабінах, даємо поради по ремонту та консультації по підбору запасних частин.

Китайський виробник потрібен на російському ринку душових кабін. Я не проти покупки кабіни за 10000 рублів. Кому-то більшого й не треба. На кожну кабіну є свій покупець. Але в цьому блозі завжди буду писати проти обману і брехні продавців і виробників. Не люблю коли обманюють людей. Також не буду жаліти і покупців за дурість і наївність. Таким підходом покупець сам створює поле для обману, коли створює попит на «гарне», але за безкоштовно. Треба бути розсудливим людиною і припиняти дурість.

Вдалих вам покупок якщо ви ще не зважилися, а якщо ви шукали запчастини, наприклад ролики, то дзвоніть питайте. Купити душову кабіну в Санкт-Петербурзі можна в інтернет магазині www.kabinashop.ru. Вибір душових кабін по марці та розміром.

Наостанок невелике відео про паровий душовій кабіні. Виглядає зовсім не погано.

Схожі пости:

  • Запчастини для душових кабін… Інтернет портал «Запчастини для душових кабін» радий…
  • Купити запчастини для душових… Казань. Столичний місто республіки Татарстан. Один з…

Короткий опис статті: душові кабіни китай

Джерело: Секрети китайських душових кабін

Також ви можете прочитати