Схема електропроводки в панельному будинку

16.02.2017

Рішення схем електричної проводки для панельних будинків

тел. (495) 506-04-24

Схема електропроводки в панельному будинку ґрунтується на декількох центральних магістральних лініях. Важливим аспектом є проведення освітлення всередині будівлі і безпосередньо на вулиці. Необхідно проектувати систему електропостачання багатоквартирного панельного будинку з урахуванням силових навантажень. В даному випадку основними споживачами виступають силові установки вантажних і пасажирських ліфтів, системи кондиціонування і вентиляції будинку, пристрої відведення або дымозащиты, насоси водопостачання і іноді каналізації. В панельному будинку можуть бути допоміжні насоси і додаткові силові установки, системи протипожежного захисту. Схема електропроводки в панельному будинку повинна враховувати живлення систем телевізійної та радіозв’язку, диспетчеризації, домофонів і т. д.

Проведення освітлення в панельному будинку повинно враховувати особливості і відмінності монтажу освітлювальних електроприладів у технічних підвальних або горищних приміщеннях і схем освітлення квартир. Згідно правил ПУЕ забороняється розташовувати вимикачі ванних і інших приміщеннях з вологим середовищем. Пральні та посудомийні машини повинні бути підключені за коштами до окремої лінії, для кожного приладу.

У сучасних панельних будинках сьогодні стали часто встановлюватися проточні або ємнісні водонагрівальні прилади, які повинні бути враховані в монтажній електричної схемою.

Короткий опис статті: схема будинку

Джерело: Схема електропроводки в панельному будинку

Також ви можете прочитати