Що краще душова кабіна або ванна. scenarii.ru Бібліотека

04.10.2015

Що краще: душова кабіна або ванна? • scenarii.ru / Бібліотека

Що краще: душова кабіна або ванна?

Що краще душова кабіна або ванна. scenarii.ru Бібліотека

Як приємно ввечері опуститися в гарячу ванну, наповнену ароматною піною. Справжнє блаженство, яке доступне всім. Однак навряд чи вранці в поспіху зборів на роботу ви будете приймати ванну. Швидше за все, ви приймете душ.

правильно обладнаній ванні це зробити нескладно, але, погодьтеся, що душова кабінка буде значно зручніше. На сайті http://novosan.ru представлені найрізноманітніші душові кабіни і ванни від ексклюзивних варіантів до сантехнічного обладнання економ-класу.

Чим хороша душова кабіна?

Наші квартири, на жаль, далеко не завжди мають ванною кімнатою достатньої площі. Ванна займає багато місця, часто більше нічого поставити не вдається. А душова кабіна набагато компактніше, вона займає у два рази меншу площу.

Хоча забувати про власні розмірах теж не варто. Необхідно, щоб людина, що приймає душ міг вільно піднімати руки і переміщатися в просторі кабінки. Тобто для прямокутної кабіни мінімальний розмір становитиме 80 на 80 сантиметрів, а в круглій стіл діаметр не може бути менше 50-60 сантиметрів.

Комбіновані душові кабіни

Є й такі зручні пристрої, що поєднують зручності душової кабіни і ванни. Стійкий піддон з високими бортиками дозволяє користуватися ванною, а стінки з міцного загартованого скла створюють відмінну звуко і вологоізоляцію. Так що, приймаючи душ або ванну, цілком можна співати від задоволення.

до Речі, багато сучасні номери оснащені аудіоапаратури. Слухати музику або релаксувати під звуки природи в такій кабінці можна і навіть потрібно.

Душові кабіни з лазнею

Дуже зручний і практичний пристрій для проведення оздоровчих процедур. Крім ширяння в такій кабінці можна влаштувати процедуру ароматерапії або інгаляції. Ароматичні масла наливають в спеціальний дозатор, який допомагає економно і ефективно використовувати ці кошти для лікування, оздоровлення і просто для задоволення.

Що краще душова кабіна або ванна. scenarii.ru Бібліотека
В банних кабінках, як правило, є пристрої для хромотерапии, тобто лікування кольором і світлом. Джерело світла вмонтований в стелю кабіни, а гаму кольорів можна вибирати на пульті дистанційного управління. Спробуйте і переконайтеся, наскільки благотворно впливає гра кольорів на психічний стан людини.

Звичайно, в будь кабінці передбачена можливість гідромасажу і контрастного душу. Вам не доведеться самостійно крутити вентилі. Протягом 10 секунд буде подаватися холодна вода, а потім піде тепла.

Як правильно вибрати душову кабіну (відео)

Короткий опис статті: ванна з душовою кабіною

Джерело:
Що краще: душова кабіна або ванна? • scenarii.ru / Бібліотека

Також ви можете прочитати