Що краще: ванна або душова кабіна? . Сайт телепрограми Квадратний

29.09.2015

Що краще: ванна або душова кабіна?

Відправлено metrtv Ср, 04/20/2011 — 22:42

Сучасна ванна – це вже не так маленька кімната, в яку ледве вміщалася ванна і умивальник. Сучасна ванна – це зручність і комфорт, що дозволяє гідно відчути себе справжньою людиною.

Сучасна ванна – це гармонійне поєднання практичності та естетичної краси. Площа сучасної ванної кімнати дозволяє розмістити все необхідне обладнання, а також оформити у відповідності з вибраним стилем.

Але навіть ванні кімнати в квартирах зі старою плануванням теж придатні для створення дизайнів, що відповідають вимогам сучасної людини. Замість звичних чавунних ванн можна поставити сучасні акрилові, мармурові або металеві ванни. Мармурові – це, звичайно, голосно сказано. Насправді, при виробництві таких ванн використовується мармурова крихта, з додаванням акрилових смол.

найпопулярнішими на вітчизняному ринку є чавунні емальовані ванни. Це пояснюється довговічністю таких ванн, їх безшумність і здатність довго утримувати тепло. Сучасні чавунні ванни мають вишукану форму і по товщині трохи тонше своїх аналогів минулого століття. Ціна таких ванн коливається в районі 300 доларів, а ванни з зручностями коштують до 500 доларів.

Сталева емальована ванна може конкурувати з чавунною лише ціною, оскільки вартість їх може коливатися від 90 до 220 дол. США. Такі ванни погано зберігають тепло, нестійкі і створюють шум при наповненні водою.

Акрилова ванна ще не так популярна, як чавунна, але поступово стає ознакою достатку і практичності господаря квартири. Сам по собі акрил досить міцний, не дивлячись на зовнішній «крихкий» вид. Акрил приємний на дотик і не має шорсткої поверхні як у чавунних ванн.

Але головна їх особливість – вони можуть бути будь-якого кольору і гармонійно вписуватися в загальний дизайн ванної кімнати. Ще один «плюс» на користь акрилових ванн – їх гігієнічність, акрил не дає поширюватися бактерій у вологому середовищі. Середня ціна на такі ванни – 250 доларів, якщо ж ванна з додатковими зручностями – 600 доларів.

Форми сучасних ванн можуть бути найрізноманітнішими: овальні, прямокутні, квадратні і трикутні.

Якщо ж площа не дозволяє поставити велику і красиву ванну, то вихід можна знайти в установці душової кабіни. Один з найпростіших варіантів – відділення частини ванної кімнати водонепроникною шторою, але це тільки в тому випадку, якщо є стік на підлозі.

Якщо стоку немає, то під кабіну можна поставити піддон з власним зливом. Піддон, як і самі душові кабіни, може бути трикутним, овальним і призматичним.

Пропоновані на ринку піддони також мають свої плюси і мінуси. Чавунні піддони досить дешеві і міцні, але слабкі на удар. Сталеві піддони ще дешевше, але легко деформуються і швидко нагріваються від гарячої води, і можуть створювати незручність. Сталеві піддони, як і сталеві ванни дуже шумні при наповненні водою.

Акриловий піддон за якістю ідентичний акриловим ваннам, тобто він гігієнічний, легкий, стійкий до зношування і красивий.

У разі, коли фінанси і площа дозволяють, можна встановити вже готові душові кабіни.

Такі кабіни досить функціональні, оскільки передбачають наявність гідромасажу, турецьку лазню, ультразвуковий масаж тощо найдешевші душові кабіни коштують від 1200 доларів і виробляються в Італії або скандинавськими країнами.

Але є ще один варіант модернізації ванної кімнати. Будь-яку душову кабіну можна «апгрейдити» до рівня парної лазні. Спеціальна установка здатна створювати низькотемпературний режим турецької лазні. Вартість такого задоволення для сучасних споживачів мінімум 1000 дол.

Короткий опис статті: ванна з душовою кабіною

Джерело: Що краще: ванна або душова кабіна? | Сайт телепрограми «Квадратний метр» — ремонт квартир, дизайн інтер’єру, перепланування та будівництво

Також ви можете прочитати