Сходи драбини . На всі руки майстер

06.10.2016

Сходи драбини . На всі руки майстер
Сходи драбини

Сходи драбини . На всі руки майстер
Сходів входять в першу трійку списку найбільш небезпечних інструментів . Я б поставив їх на одну сходинку з дисковими пилами і лезами ножів. Я думаю, що тисячі людей щодня по всьому світу отримують травми на сходах. І число це швидше за все мною занижено.

Я думаю, що більшість травм можна було б уникнути. Люди часто не дотримуються заходів безпеки з драбинами і правилами їх використання. Подивіться наприклад на пожежників. Вони витрачають багато годин на навчання того, як правильно встановити сходи, підніматися і спускатися з неї!

Сходів досить прості як інструменти, але їх часто використовують не за призначенням і не стежать за ними. Люди залишають їх на вулиці, кидають їх, використовують їх в якості балок або пандусів. Все це може згубно позначитися на сходах і на людину, який їй скористається. Іншою формою неправильного використання є перевантаження. На всіх сходах пишеться (принаймні виробник зобов’язаний писати) максимальна вантажопідйомність, а зараз багато сходів ще і маркірують кольором, щоб допомогти вам визначити її вагову категорію. Зазвичай, виходячи з кроку і довжини, сходи підрозділяються на чотири класи: побутові, комерційні, промислові та професійні.

Сходи драбини . На всі руки майстер
Один з виробників (американська Werner Ladder Company) для кожного з класів своїх скловолоконних сходів застосовує певні кольори. Наприклад їх побутові драбини оранжево-червоного кольору. Вони можуть прийняти навантаження не більше 90 кг. зауважте:. що навантаження — це Ви, а так само Ваші одяг і речі, які ви несете з собою! Комерційні сходів — яскраво-жовті. Вони розраховані на вагу 100 кг. Промислові сходи синього кольору Карибського моря. Вони відповідно розраховані на навантаження до 110 кг. Професійна серія чорного кольору і може витримувати від 135 кг Обов’язково присутність маркування на всіх сходах, з чого б вони не були виготовлені: з дерева, алюмінію або скловолокна. Звертайте увагу на ці важливі числа, особливо якщо ви збираєтеся користуватися розкладний сходами.

Заходи безпеки при роботі з драбиною.

Перед використанням обов’язково потрібно провести перевірку Вашої сходи. Перевірте всі болти на місці і закручені вони. Огляньте ступені і опори, немає чи на них тріщин.

Нові сходи поставляються з інструкцією на етикетці. Я знаю, що це звучить безглуздо, але почитайте її. Ви можете дізнатися щось нове. Або просто посмієтеся ??

Сходи драбини . На всі руки майстер
Змастіть рухомі частини маслом. Це сильно знизить незручність при роботі і продовжить термін служби Вашої сходи.

Зберігати сходи, якщо це можливо, необхідно в приміщенні. Це буде підтримувати її в хорошій формі, а ультрафіолетове світло не зможе пошкодити скловолокно або дерево протягом довгого часу!

Перевірте установку вашої сходи до підняття (розкриття). Переконайтеся, що всі механізми блокування дійсно працюють.

Ніколи не підставляйте цегли, дерева, камені або будь-які інші рухомі матеріали під ніжки сходів. В цьому випадку краще викопайте землю до потрібного рівня або скористайтеся (якщо передбачено конструкцією) вирівнюючі ніжки.

Не висовуйтеся за драбину, щоб виконати роботу. Таким чином Ви можете змінити центр ваги, що швидше за все призведе до Вашому. падіння з драбини.

Не ставайте на останню сходинку сходів. Це загрожує тим, що сходи буде ковзати по стіні і Ви можете впасти.

Якщо сходи занадто важка, то краще зверніться за допомогою!

Підніміться на будь-які сходи передом до неї.

Не працюйте на сходах якщо ви застуджені. Нежить може вплинути на Ваше рівновагу.

Уникайте перенесення важких предметів на сходах. Це може вплинути на рівновагу, так і перевищити допустиму навантаження на сходи.

Не використовуйте сходи у вигляді горизонтальної балки або ешафота. Це не те, на що вона призначена.

Носіть взуття з підошвою, яка не ковзає. Чим це загрожує Ви і самі розумієте. Варто тільки подивитися на своє взуття на мокру погоду.

Висновки: Сходів іноді використовуються не для тих цілей, для яких призначені. Разом з перевантаженням і неправильним доглядом, сходи стають небезпечним елементом, якщо за ними неправильно доглядати. Переконайтеся, що ваша сходи може витримати вагу, який ви навантажуєте, і прийміть до уваги рекомендації з цієї статті, щоб уникнути серйозної травми або, не дай Бог, чого гірше. Сходи необхідні в домашньому побуті, але вони за статистикою є одним з найбільш небезпечних інструментів в господарстві.

Короткий опис статті: сходи драбини Сходи драбини, приставні сходи, розсувні Сходи драбини,драбини,безпека,приставні сходи,розсувні сходи,інструмент,Корисні поради домашньому майстрові

Джерело: Сходи драбини | На всі руки майстер

Також ви можете прочитати