Сходи драбини з площадкою

19.09.2015

Сходи драбини з площадкою

Драбина стрем’янка з майданчиком є важко замінним і досить необхідним предметом при виконанні не тільки багатьох будівельних та оздоблювальних робіт, але і при проведенні генерального прибирання в квартирі. Однак зберігати довгу драбину в квартирі незручно, а купувати нову кожен раз, коли виникає в неї потреба – накладно.

Ситуацію дозволяють складні сходи – драбини з телескопічними стійками.

Сучасні магазини і торгові центри пропонують на вибір покупцем драбини з різних матеріалів – дюралю, алюмінію, сталі або дерева. Дерев’яні та сталеві драбини досить важкі і незграбні, однак у них є свій плюс – замінність вийшовших з ладу. Обумовлюється це тим, що деталі етик драбин тримаються на болтах, які у разі необхідності легко викручуються. Дюралеві ж сходи злегка поступаються драбин з алюмінію по міцності. У тому випадку, якщо виникає необхідність купити сходи драбину, і при цьому немає будь-яких претензій до її зовнішнього вигляду, оптимальним вибором буде алюмінієва.

Порад про те, якою повинна бути драбина для забезпечення безпеки людини, нею користується, безліч і їх придатність залежить в першу чергу від цільового призначення сходів. Однак разом з тим існує і декілька універсальних порад, які стануть в нагоді при виборі драбин для будь-яких видів робіт в будь-яких місцях.

Випробування сходів і драбин виділив такі вимоги:

  • Стійкість в розкладеному стані;
  • Відсутність люфту і зазорів у місцях кріплення
  • Рифлена поверхня ступенів

Стрем’янка не завжди є кращим варіантом для проведення будь-яких робіт на висоті – для робіт по будинку цілком згодитися секційна конструкція, яка при розкладанні може бути невисокою драбиною або більш довгої розсувною драбиною, особливою популярністю останнім часом користуються сходи трьохсекційні драбини.

Дещо інша картина спостерігається у сфері драбин, призначених для виконання робіт із будівництва та оздоблення в професійному плані. Справа в тому, що сходи драбини професійні мають відповідати дещо іншим вимогам (наявність майданчика, а то й не одного), які не дозволяють драбині бути одночасно і приставний сходами.

Для найбільш ефективного використання драбини потрібно спочатку визначитися зі спектром передбачуваних до вирішення за допомогою неї завдань і тільки потім здійснювати покупку.

Короткий опис статті: сходи драбини

Джерело: Сходи драбини з площадкою

Також ви можете прочитати