Сходи і гойдалки з металу зроблені своїми руками

26.09.2015

Будови з металу для будинку і дачі

Сходи і гойдалки з металу зроблені своїми руками

Металеві вироби для дачі та саду

Металеві вироби ручної роботи можуть стати справжньою прикрасою будь-якого будинку чи присадибної ділянки. При певній вправності і наявності необхідного обладнання ви можете зробити своє житло по-справжньому неповторним і стильним. У дворі встановлюється витончена альтанка з ажурними кованими елементами, стійкі і надійні гойдалки, а в інтер’єр заміського будинку чудово впишеться сходи з металу виконана своїми руками, яка буде відповідати саме вашим смакам і уподобанням.

Щоб приступити до виготовлення виробів з металу, попередньо потрібно підготувати необхідні інструменти. Нам знадобиться апарат для інверторної зварювання, дриль, болгарка, пристосування для розмітки металу, лещата, електроди, стіл для роботи. Крім того, техніка безпеки при газовій зварці вимагає наявності спеціальних захисних щитків, а також очок, які потрібні для роботи з болгаркою.

Інструкція по виготовленню металевих сходів

Металеві сходи можуть мати саму різноманітну форму з будь-якими кутами і поворотами, а каркас буває прихованим, тобто облицьованим іншим матеріалом, або відкритим. Щоб створити надійну, міцну і довговічну сходи з металу, нам знадобиться залізний куточок, труби, сітка, швелер листовий матеріал. При купівлі деталей звертайте увагу на те, щоб вони володіли достатньою жорсткістю, в іншому випадку готова конструкція буде надто сильно вібрувати в процесі використання. Після закупівлі матеріалу можна приступати до основної роботи.

Щоб виготовити сходи, для початку потрібно певна робота з болгаркою: з її допомогою ми обрізаємо металеві листи з попередньо нанесеною розміткою. Тепер нарізаємо куточки, з яких зварює рамки для сходів. Далі до заготовленим рамок необхідно з внутрішнього боку приварити сітку. Щоб конструкція була як слід закріплена, вкопують труби, до яких в подальшому буде приєднуватися швелер. Труби обов’язково зміцнюють бетоном. Тепер з допомогою зварювального апарату приварюють до швелеру рамки, на які кріпляться сходинки.

Далі для створення каркаса конструкції обварюють ступені, роблячи це з допомогою тонкого шва. Готовий каркас слід зачистити і покрити грунтом. Що стосується забезпечують безпечну експлуатацію конструкції перил, то їх можна замовити в готовому вигляді або зробити самостійно. Як правило, для цих цілей використовуються залізні прути, з яких створюється надійний каркас. Далі заготівлю можна декорувати будь-яким доступним способом, наприклад, за допомогою каната, обробленого декількома шарами лаку. Готову сходи залишилося лише обшити деревом твердих порід і покрити лаком.

Встановлення металевого паркану

Якщо ви не боїтеся складних завдань і вмієте працювати зі зварюванням, то цілком встановити на ділянці паркан з металу виготовлений своїми руками. Для цього необхідно придбати профнастил — листову оцинковану сталь з хвилеподібними гребенями, профільні металеві труби, стовпи і саморізи.

При покупці матеріалу зверніть увагу на наступні важливі моменти:

  1. В якості стовпів слід використовувати труби розміром 60 на 60 міліметрів, товщина стінки яких не повинна бути менше 2 міліметрів. При установці відстань між стовпами повинна складати приблизно 2,5 метра.
  2. Товщина профнастилу не повинна бути менше полусантиметра, а висота ребра — 2 сантиметрів.

Встановлюється металевий паркан досить просто. Спочатку необхідно зробити розмітку території, після чого помістити стовпи в землю на глибину 1,2 — 1, 3 метри і залити їх бетоном. Далі за допомогою саморезов до стовпів приварюються металеві труби. Конструкцію слід вирівняти і пофарбувати, потім до неї приєднуються профільні листи. Це відбувається із застосуванням тих же саморізів або спеціальних заклепок. Готовий паркан з металу надійний, довговічний і володіє прекрасними звукоізоляційними характеристиками.

Інші вироби з металу для вашої дачі

Сходи і гойдалки з металу зроблені своїми руками

Металевий гараж

За допомогою зварювання для заміського будинку можна створити металеві вироби самого різного призначення. Це можуть бути не тільки функціональні сходи і огорожі, але, наприклад, басейн виконаний з металу своїми руками або надійні дитячі гойдалки, які стануть стильним доповненням вашого ландшафтного дизайну. При цьому створити ті ж гойдалки не складе особливої праці. Нам потрібно скріпити гвинтами або приварити між собою дві вертикальні і три горизонтальні планки з профільних металевих куточків, після чого шурупами приєднати до конструкції дерев’яне сидіння. Далі гойдалки зроблені своїми руками з металу приєднуються до перекладини, в якості якої можна використовувати відрізок водопровідної труби. Для цього потрібно просвердлити отвори у вертикальних планках, через які провести приварений до перекладини сталевий дріт.

Прикрасить ваше житло і захистить його від негоди надійне і довговічне коване ганок, яке цілком можна виготовити самостійно. Для цього за допомогою болгарки додамо профільним металевим трубам напівкруглу форму, зробивши невеликі зарізи. Далі згинаємо матеріал таким чином, щоб з’єднати широку частина складки, після чого заварюємо утворився стик. Таким чином слід зробити дві заготовки, які з’єднуються поперечними трубами. Потім створюємо трикутні кронштейни, приварюючи до нижньої частини поперечок по одній трубі, кожна з яких повинна утворити кут в 90 градусів. Тепер отримані відрізки з’єднуються з іншою частиною конструкції. Залишилося лише обробити виріб фарбою і закріпити ганок з металу виконана своїми руками на стіні вашого заміського будинку.

Короткий опис статті: сходи для дачі Металеві будови для побудовані дачі своїми руками. Будуємо гараж, сходи, гойдалки і паркан. Гараж сходи гойдалки паркан своїми ркуками з металу

Джерело: Сходи і гойдалки з металу зроблені своїми руками

Також ви можете прочитати