Скачати програму проектування деревяних будинків «К3-Котедж».

20.08.2015

Комплекс «К3-Котедж» призначений для розробки архітектурно-будівельної та виробничої документації, необхідної при виготовленні і складанні будинків з оциліндрованої колоди або профільованого бруса. Комплекс програм «К3-Котедж» забезпечує рішення завдань з проектування дерев’яних будинків.

22767_640

Проектування дерев’яних будинків в програмі К3-Котедж основане на принципі «Від комп’ютерної моделі до повного комплекту документів». Конструктору необхідно лише створити модель майбутнього виробу, а всі креслення, специфікації, керуючі програми для ЧПУ програмний комплекс «К3-Котедж» підготує в автоматичному режимі. Автоматичне отримання всього пакету документів виключає виникнення помилок, пов’язаних з «людським фактором». Створення проектів будинків, проектування котеджів, автоматичне отримання «розбревновку», розгорток стін — це лише невелика частина завдань, на вирішення яких орієнтований комплекс «К3-Котедж». Програмний комплекс «K3-Котедж» рекомендується для використання в проектних організаціях і підприємствах, що спеціалізуються на виробництві і монтажі будинків з оциліндрованої колоди і профільованого бруса.

Програма проектування дерев’яних будинків відповідає всім вимогам стандарту дерев’яного домобудівництва. Вона «говорить» мовою, зрозумілою кожному домобудівнику. Проектувальник створює тривимірну модель дерев’яного будинку зі всіма його конструктивними і технологічними особливостями. Потім програма, заздалегідь налаштована під вимоги конкретного підприємства, автоматично видає всі необхідні виробничі і складальні документи.

Відео-ролик, що демонструє роботу в програмі К3-Котедж. Формат avi.

У цьому ролику показано основні етапи налаштування програми. Ролик дозволяє зрозуміти принцип і ідеологію роботи в програмі.

Документи, створювані програмою проектування дерев’яних будинків «К3-Котедж»:

1. Проектування дерев’яних будинків. Стадія «Ескізний проект».

-Зовнішній вигляд майбутнього будинку, видові точки, аксонометричні і перспективні проекції

-Поверхові плани будівлі

-План покрівлі

-Презентаційні матеріали

2. Проектування дерев’яних будинків. Робочий проект на дерев’яні конструкції (документи для виробництва):

-Специфікації на стінові елементи — «К3-Котедж-Разбревновка»(з кресленням і маркуванням кожної колоди, з усіма технологічними елементами: венцовимі пазами, отвори під нагелі і шпильки, пропилами під вікна, підрізування торців і т. д.)

-Карти розкрою колод

-Креслення дощок

-Відомість матеріалів

-Таблиця прорізів (для замовлення або виготовлення вікон та дверей)

-Ідентифікаційні наклейки на кожну колоду (Шильдики)

3. Проектування дерев’яних будинків. Стадія складання будинку з колоди і бруса:

-Розгортки стін з маркуванням кожної колоди (Складальні карти стін будинку)

-Плани по вінцях (Повенцовые інструкції по збірці будинку з бруса і колоди)

Короткий опис статті: проектування котеджів Сайт, присвячений індивідуальним і заміського будівництва, на якому можна безкоштовно скачати проекти у форматі AutoCAD будинків, котеджів, лазень скачати, безкоштовно, архів, файли, креслення, робочий проект, будинок, котедж, AutoCAD, типовий, проектування, конструкції, план, фасад, будівництво, мансарда, дача, заміський, індивідуальний

Джерело: Завантажити>>> Програму проектування дерев’яних будинків «К3-Котедж» 6.3. (101.2 MB) і «К3-Котедж» 5.5+ключ (50.9 МБ) — Архів проектів будинків, котеджів, лазень

Також ви можете прочитати